Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Christmas Event 2015

x500... Ami, 5x Qamp to exp x11 (100% + 5*200%). Sugerujesz, że jest coś, co jest prawie 15x lepsze? Duży uśmiech
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(12-12-2015, 21:07)Suowik napisał(a):  x500... Ami, 5x Qamp to exp x11 (100% + 5*200%).  Sugerujesz, że jest coś, co jest prawie 15x lepsze? Duży uśmiech

Było któregoś roku takie coś, jak podbijanie co dzień mnożnika exp'a z okazji chyba 7 roku gry. Stanęło, o ile pamiętam, na x7 exp rate. Wtedy to było tak, że to faktycznie było x7, w połączeniu z Qampami miałeś x77.
Więcej czasu zajmowało robienie 1st i 2nd job'a niż na expienie. Pamiętam, jak mnie to denerwowało: jeden, dwa moby i zmiana miejsca. Duży uśmiech

Odpowiedz

Taba, jeden Scroll to x100 exp. Mozna użyć 5. Czyli exp x500 Uśmiech
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Ami. x100 to nie jest to samo co +100%
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

XD ale to chyba wiadomo ze % lol. Nawet pisze ze %. Nigdy nie widzialam zeby było bez % wiec to chyba wiadomo :p

Odpowiedz

Na ES ampach jest napisane, że są x1.5- czyli dają +50% bazowego exp'a więcej.
x500 to nie to samo co +500%, a to czy jest tam procent, czy też nie robi duże znaczenie, szczególnie, że Taba i ja to raczej umysły ścisłe, więc.. dla nas różnica jest. Uśmiech

Odpowiedz

(12-10-2015, 01:07)TediBear napisał(a):  Ampli V (12h exp x500 - jesli uzyjesz 5 tych scroll'i)

(12-12-2015, 18:50)TediBear napisał(a):  Taba, zawsze to lepsze niż x250 Oczko i to na 1h tylko.

(12-13-2015, 18:45)TediBear napisał(a):  Taba, jeden Scroll to x100 exp. Mozna użyć 5. Czyli exp x500 Uśmiech

(12-14-2015, 11:32)TediBear napisał(a):  XD ale to chyba wiadomo ze % lol. Nawet pisze ze %. Nigdy nie widzialam zeby było bez % wiec to chyba wiadomo :p

No chyba wiadomo, że NIE wiadomo. Co widać po Twoich wypowiedziach Duży uśmiech
500 razy wiekszy exp a 500% większy exp to różnica.

Zamiast zabić 500 mobów muszę zabić 100 mobów. Nie 1. Różnica dość duża.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Zastanawiałem się, czy u was też na tanukim te event itemki z mobków tak cienko wypadają? Wiem że aoe miał zawsze mniejszy przelicznik, ale 2 quest itemki z 4 aoe to przesada Duży uśmiech
Istnieje jakiś realny sposób na zdobycie tych cloaków (w szczególności honora) bez tytan compa i miliona collectorów, oraz bez wydania tysiąca złotych na webzen pointy? Uśmiech
PS. Poważnie był 7x exp ? ^^

Odpowiedz

Ja jak bije to po 2-3czasem wypadna te rzeczy a czasem tylko 1.. no ale ja bije 1v1. AoE to jak sam widzisz.. porażka na eventowe rzeczy.

Odpowiedz

VAmp'y nie są SL ^^ ale okularki sa super^^

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.