Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Głosowanie] Vote in the MMOsite Reader's Choice Awards!

A który? :p chyba tylko ten we Flaris :p
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

(12-05-2015, 15:54)CiaPL napisał(a):  Moja opinia jest taka, że community we flyff'ie jest do bani- nie znam gorszego.
Mamy jednego CM'a na kilka serwerów (kiedyś było po kilku GM'ów na każdy serwer). Nowością są natomiast MOD'y, które oprócz buffowania sprzedają itemy za prawdziwe pieniądze graczom (super, prawda?).
Mieliśmy kiedyś taką ładną petycję (na ponad 80 stron, o ile dobrze kojarzę) z prośbą o usunięcie 5 linii awak'ów i zastąpienie ich 3 liniami- petycja została usunięta z forum...

CM raz na jakiś czas wypuszcza ankiety- z sukcesem zakończyła się z ta z blokiem na AFK farmienie, oraz ta, ze zmianą SL (Soul-Linked) event itemów, na nie SL. Natomiast, co z ankietą na temat Guild Battle Royal? Co z ankietą na temat Guild eventów organizowanych często przez Webzen? Co z ankietą na temat nowych eventów, organizowanych przez graczy? Co z ankietą na temat organizowania inwazji  (poza cute monster... bo to nie inwazja)?
Ano.. NIC! Ich wynik został zignorowany.

Ahh i jeszcze pełna olewka spam botów, które utrudniają komunikację w grze.

Forum flyff'a jest fatalne- nawet nie ma normalnego działu z handlem, o który prosiliśmy...

Flagi krajowe- gdzie jest flaga Polski?!

Dalej nie chce mi się wymieniać, dla porównania forum gry, która na dzień dzisiejszy ma 15x razy więcej głosów niż flyff [link do sekcji "Polska" - dział handlu]
https://forums.warframe.com/index.php?/forum/271-handel/

P.S. Wiecie dlaczego tak naprawdę nie zagłosuję? Ponieważ forum flyff'a zostało usunięte. Od, tak. Stworzono nowe, od zera, odwzorowując niektóre tematy z pierwotnego forum.

tak miało być o.O

Bardzo dobra wypowiedź Duży uśmiech!!
Skoro oni nas maja w doopie czemu my ich nie mamy mieć!!

Odpowiedz

Wiesz dlaczego? Bo grasz w to Uśmiech i oni chcą to rozbudowac. Podane sa przyklady w poscie dlaczego warto głosować.

Odpowiedz

Politycy też mówią dlaczego to Oni. Na mówieniu zwykle się kończy.
Tutaj niestety też mają takie same nastawienie - był czas się przyzwyczaić, by teraz w ich słowa nie wierzyć.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Masz nowy event z zajebistymi rzeczami! Duży uśmiech

Odpowiedz

Tak? Jakoś nie widzę. Event standard....
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Zrob post Taba Oczko

Odpowiedz

(12-08-2015, 21:46)TediBear napisał(a):  Zrob post Taba Oczko

Tabie chodziło o to raczej, że nie widzi tego "nowego" eventu, bo tak naprawdę to kotlet z tamtego roku i z roku poprzedniego i jeszcze poprzedniego :>
Chociaż... zawsze cloak do dropa.

Koniec offtopa, wracamy do tematu.

Odpowiedz

A to wyniki glosowania:

1.Warframe
2.Blade and Soul
3.Flyff

Odpowiedz

Totalna klapa i załamka z racji tego że wszyscy macie racje. Było pięknie V6 zawsze coś nowego nie raz nawet flyff nie działał tydzień ale każdy wracał Duży uśmiech i grał grał Duży uśmiech..

Lecz te czasy już nie wrócą ;( czemu bo WEBZEN tak na prawdę ma graczy w DU PIE czemu nic się kurwa nie dzieje już privy mają więcej zajęć niż global. Nawet Gma nie widziałem od V 15. Dawniej wchodziło ich po 5 jakieś eventy wymyślali a teraz ? NIC NIC NIC.. Tedi jak ustawisz wizytę graczy z Gmem na Tanuki żeby wszedł na serwer i porozmawiał przynajmniej z graczami którzy graja, Sam bym chętnie to ustawił

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.