Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Głosowanie] Vote in the MMOsite Reader's Choice Awards!

Wykrzyknik Głosowanie na najlepsze forum spośród wszystkich MMORPG Wykrzyknik 

Sezon na nagrody właśnie się zaczął!
Gry WEBZEN zostały nominowane do wzięcia udziału w glosowaniu na poszczególne kategorie:
[Obrazek: V3Nfm3p.jpg]

Tym razem nagrody zostaną rozdane inaczej niż zawsze, na dwa etapy:

• 02.12.2015 - 21.12.2015 
  • 21.12.2015 - 03.12.2016
Podczas pierwszego etapu będzie można głosować na gry WEBZEN w kategoriach podanych powyżej. Jeśli chcesz wziąć udział w głosowaniu przejdź na stronę główną MMOsite.com, gdzie podane są kategorie. W naszym przypadku będzie to - Best Comunity - gdzie należy kliknąć na naszą grę czyli 'FLYFF'. 

Niezapomnij, że możesz głosować raz dziennie!

Masz szansę również zgarnąć nagrody! Jeśli posiadasz konto na MMOsite.com masz szansę otrzymać MMOGold za głosowanie.
Dodatkowo, wkrótce będzie można zgarnąć nagrody w naszej grze! Ta część jeszcze nie jest aktywna, ale jak się pojawi to od razu zostaniecie o tym poinformowani.

W drugim etapie, począwszy od 21.12.2015, laureaci 8 najbardziej popularnych kategorii wezmą udział w ćwierćfinałach a następnie w finałach, aby rozstrzygnąć które MMORPG jest najlepsze. Oczywiście FLYFF!  Serce 

Gracze będą mogli głosować na swoich faworytów przez ograniczony czas, kiedy jedna runda się kończy to druga się zaczyna. Więc nie przegap głosowania !

Dlaczego warto głosować?
~Dzięki nam, graczom, Flyff ma szansę wybić się spośród innych MMORPG.
~Mamy szansę zgromadzić więcej graczy do gry.
~Każdy głos to szansa na zgarnięcie darmowych rzeczy w grze!
~Więcej graczy sprawi, że WEBZEN zarobi więcej pieniędzy czyli spowoduje to zrobieniem nowych eventów/rzeczy/ a merge może i nie będzie potrzebne.
~Nawet nasze forum przybierze na graczach
~Nie zawsze otrzymujemy to, co byśmy chcieli, ale Flyff forum zawsze stara się pomóc graczom w ich problemach.

Więc głosuj, a gra nabierze dzięki Tobie nowego blasku! 

Dzięki za wszystkie głosy i do zobaczenia w grze!

...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Podrzucam wam link Uśmiech Historia najlepszych gier
http://event.mmosite.com/gameprize/?action=history

Odpowiedz

Dziwne bo mi dziala to co kilka godzin. Oczko

Odpowiedz

Flyff? Najlepsze MMO? W czym?
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Tak jak w temacie. Flyff został wytypowany w kategorii - Best Comunity - czyli forum itp.

Odpowiedz

Ami, nie wyczułaś ironii Uśmiech Flyff NIE jest moim zdaniem najlepszy w niczym Uśmiech Jest ok, ale ogólnie jest dośc przeciętny.

A forum ma beznadziejne Duży uśmiech
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Nie będę kłamał, nie będę głosował xD

Odpowiedz

Idź głosować! Uśmiech

Odpowiedz

Moja opinia jest taka, że community we flyff'ie jest do bani- nie znam gorszego.
Mamy jednego CM'a na kilka serwerów (kiedyś było po kilku GM'ów na każdy serwer). Nowością są natomiast MOD'y, które oprócz buffowania sprzedają itemy za prawdziwe pieniądze graczom (super, prawda?).
Mieliśmy kiedyś taką ładną petycję (na ponad 80 stron, o ile dobrze kojarzę) z prośbą o usunięcie 5 linii awak'ów i zastąpienie ich 3 liniami- petycja została usunięta z forum...

CM raz na jakiś czas wypuszcza ankiety- z sukcesem zakończyła się z ta z blokiem na AFK farmienie, oraz ta, ze zmianą SL (Soul-Linked) event itemów, na nie SL. Natomiast, co z ankietą na temat Guild Battle Royal? Co z ankietą na temat Guild eventów organizowanych często przez Webzen? Co z ankietą na temat nowych eventów, organizowanych przez graczy? Co z ankietą na temat organizowania inwazji  (poza cute monster... bo to nie inwazja)?
Ano.. NIC! Ich wynik został zignorowany.

Ahh i jeszcze pełna olewka spam botów, które utrudniają komunikację w grze.

Forum flyff'a jest fatalne- nawet nie ma normalnego działu z handlem, o który prosiliśmy...

Flagi krajowe- gdzie jest flaga Polski?!

Dalej nie chce mi się wymieniać, dla porównania forum gry, która na dzień dzisiejszy ma 15x razy więcej głosów niż flyff [link do sekcji "Polska" - dział handlu]
https://forums.warframe.com/index.php?/forum/271-handel/

P.S. Wiecie dlaczego tak naprawdę nie zagłosuję? Ponieważ forum flyff'a zostało usunięte. Od, tak. Stworzono nowe, od zera, odwzorowując niektóre tematy z pierwotnego forum.

Odpowiedz

Jedyna kategoria w jakiej flyff moglby startowac to "Best Soundtrack" XDDDDDDD

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.