Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Małe pytanko dotyczące karty.

Witam.

Mam problem z Electric card (S). W opisie jest napisane ,że karta dodaje 12 dex 2% crit po piercingu , a gość który chce mi je sprzedać mówi ,że to błąd i tak naprawdę daje 12 dex 4% crit. Nie uwierzyłbym mu ,ale pamiętam stare czasy gdy ta karta na serio dodawała 4% crita. Nie rozumiem dlaczego mieliby ją zmieniać przy aktualnych możliwościach ulepszania i statów ,ale nie rozumiem też dlaczego mieliby wprowadzać błąd opisem. Niech ktoś ujawni mi prawdę potwierdzoną eksperymentalnie  Niezdecydowany   Z góry dzięki za odp. Pozdrowionka.
“The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why.”

Odpowiedz

Flyff to flyff.. Faktycznie Ele S daje 4% crita.. bug i tyle Oczko
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

Cześć, jest to gdzieś prawdą że daje 4% bo na Lykanie też widziałam. Ale jakby nie patrzeć jest temat na forum, gdzie Webzen stara się poprawić błędy Wikipedii, więc jeśli coś jest nie tak, warto im to powiedzieć to poprawią. Uśmiech
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

A co ma do tego wikipedia?
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Taba, na Wiki jest też 2%, a w grze 4% więc trzeba będzie to zmienić aby było jasne Oczko
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.