Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warto wrócić do gry?

Witam was mordeczki, jestem nowy i mam pytanie.
Gralem we Flyffa dobrych pare lat  temu przed goldem. i mam o tóż pytanie czy warto zacząć grać ?
dalej taka frajda? , Znajdzię człowiek jakąś ekipe? Polaków lub też nie, na jakim serwerze najlepiej zacząć gre? Jaka teraz najlepsza postać, i co się zmieniło ?

Odpowiedz

*Ami* xD on kradnie moje imie xD
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Hah :d Bardz0 Smieszne Duży uśmiech To jak , warto ? Duży uśmiech

Odpowiedz

To już nie jest ten sam flyff, którego znasz. Nadal ma swój klimat. Wiele się zmieniło- wiele na gorsze, a wiele na lepsze- kwestia gustu.

Mi osobiście się Gold (v19) bardziej podoba, niż poprzednie wersje (gdyby jeszcze miał PvP w stylu Kebaras, to byłoby to spełnienie moich marzeń).

Jedyny słuszny wybór na temat tego, gdzie zacząć grać to CW vs Tanuki.

Odpowiedz

okeyj dzieki, a co do tego czy ekipe sie znajdzie, obojetnie Polakow albo obcokrajowcow ?
[Obrazek: d17993b64ee06.png]

Odpowiedz

Konkret ekipa jest wtedy, gdy jest zaufana. Zaufać łatwiej jest na początku Polakowi (na Tanuki są spoko ludzie), albo dobrej gildii, która to ceni sobie "pro graczy". Z tym, że, żeby być pro potrzeba czasu, albo worek gotówki.

Odpowiedz

Dzięki, a ktoś z tego forum osobiście gra? Moze poagaddac w grze ewentualnie pomoc dobra radą ?

Odpowiedz

i Eu/ czy US ?

Odpowiedz

Us oczywiście
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Zassaj UE i US zobacz gdzie lepiej ci zacząć Język

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.