Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOD Cheriesaurus

(11-12-2015, 14:05)Pootop napisał(a):  Tak, wszystko perm soul linked, zarzynasz gospodarkę do końca i flaj upada jutro.

Nie dla graczy tylko dla MODow
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Ah, spoko. W takim wypadku masz rację.
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

(11-12-2015, 16:28)kamisxd napisał(a):  Dokładnie nie ma to jak ukrać panią mod która sobie zarobiła pewnie sporo sumke , banem na konto gdzie nawet nie jest jej potrzebne. Wydaje mi sie że raczej byli powiązani jakaś "umową" na podstawie której można nałożyć jakieś normalne kary Oczko

Ta cała "umowa" miała charakter nieformalny, była ustna. Co lepsze, nawet nie znamy regualminu flyff'a odkąd przejął go Webzen. Ten który jest widoczny, jest nieaktualny, a aktualnego... nie ma.

Odpowiedz

Co prawda to prawda Ciak, gdzie tu się zastanawiać komu dać PERM BANa? Zrobili to razem, jej już wiecej nic nie zrobią, ale on juz bana z miejsca powinnien dostać. Na wszystkie chary.

Odpowiedz

Udowodnij, że inny char to jego char, a nie char jego brata, znajomego, sąsiada, kolegi z wojska?
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Jak juz Magitook napisał, "producent zobaczy co zrobić z KONTAMI, które miały te rzeczy" czyli ten kto to tradowal z Cherie powinien dostać perm bana, a reszta za współudział pół roku czy coś.

Odpowiedz

Z ostatniej chwili:
Wszystkie osoby dostały dziś bany za współudział. Nie wiem na jak długo ale chyba wszyscy PERM. Jak pamietam, ten koleś który to kupił kiedyś juz miał PERM bana, zapłacił dla gPotato i mu zdjeli... zobaczy czy nadal będzie placil im aby odzyskać konto czy już Invictus przestanie istnieć bez Guild Lidera...

Odpowiedz

http://forum.webzen.com/forum/en/flyff-english/flyff-general-discussion/1263160-the-truth-about-the-moderator-gear
Ostro!!! Wrzucil tu ten koles screeny jak dostał gear od Cherie. Jak MODeratorzy ro usuną to wrzucę tutaj bo mam na tel, a jestem na urlopie.
Niech płacze że mu główne konta zbanowali i to jest PERM ban, tak jak i dla wszystkich którzy mieli to w inventory czyli około 20 osób.

Odpowiedz

Obrazek.

Załączone pliki Miniatury

Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

To gdzie takie rozdają to z chęcią przygarnę nawet taki sam stick Uśmiech

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.