Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOD Cheriesaurus

Jesli ktos cos wie na ten temat, prosze pisac do CM Magitook >Tutaj<
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Magitook pisal do mnie i potwierdził, ze to jest jej gear. Zostanie znalezione i usunięte, a osoba, która kupiła zostanie zbanowana.
I dobrze!

Odpowiedz

(11-08-2015, 20:30)Magitook napisał(a):  Hello all,

sorry I haven't updated you earlier, but I wasn't in the office (or country) for the last 2 days. I am currently looking into the issue, checking logs about where the items went and all. They have been removed from the game already, so that's at least something. Once the investigation is done, the Producer will decide what to do with the accounts who had the items at some point.

Like already mentioned before, I won't be able to let you know who and how the actions taken will look like, but we have logs for all, so we should be able to find everyone involved and I will try to convince the Producer to take appropriate action.

Thanks again to everyone who sent me PMs or submitted tickets, that did help indeed.

~Magitook

Przedmioty zostały usunięte, teraz czekamy na odpowiedź producenta, który zadecyduje co zrobić z kontami, które miały te rzeczy.

Odpowiedz

Heh nie wydaje mi sie żeby te konta zostały zbanowanie skoro kupiły to legalnie Oczko Przecież Cheresaurus nie sprzedała tego przypadkowo , wydaje mi sie że na nia powinna zostać nałożona kara Oczko

Odpowiedz

Jeżeli kupili za peyne - co mi sie nie wydaje bo po chuya quitajacemu modowi peny to nie. Pewnie kupili za $ - co jest nielegalne na flaju - to powinni coś z tym zrobić.
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

Oczywiście że zrobią Uśmiech tylko muszą przemyśleć dokładnie jaką karę nałożyć. No ale bana na 100% ktoś dostanie. Ile osób, to się okaże...

Odpowiedz

Aha, zbanują Cherie, niezła kara, pewnie nawet nie ma flyffa zainstalowanego na PC. Uśmiech
Ta cała sytuacja obnażyło tylko to, jak traktowani są MOD'owie, czyli... są poza kontrolą. Powinni zbanować wszystkie konta MOD'ów. Niech sobie "MODują" z 60lv RM'ów bez eq, ale z postaci z przewalonymi statami, a nie dostają chore przywileje.
Precz z MOD'ami! Duży uśmiech

Odpowiedz

Jak dla mnie wystarczy wszystko PERM SOUL - LINKED

Odpowiedz

Tak, wszystko perm soul linked, zarzynasz gospodarkę do końca i flaj upada jutro.
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

Dokładnie nie ma to jak ukrać panią mod która sobie zarobiła pewnie sporo sumke , banem na konto gdzie nawet nie jest jej potrzebne. Wydaje mi sie że raczej byli powiązani jakaś "umową" na podstawie której można nałożyć jakieś normalne kary Oczko

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.