Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MOD Cheriesaurus

MOD Cheriesaurus
Nasz Flyff moderator Cheriesaurus, zakończyła swój udział w życiu forum i gry. Tuż przed jej odejściem pod koniec września 2015 zdązyła sprzedać swój set i całe EQ. Skąd wiadomo, że jej set jest w obiegu? Jak wiadomo MODs nie mają transmutowanego seta, ale orginalny z awakami. Także wiadomo, że to jest jej, a nie zhakowane przez kogoś. 

Tu przedstawiam wam zdjęcia naszego moderatora i zdjęcie które zostało zrobione przez jednego gracza na Lykanie.

[Obrazek: 03022015_150340_fl-magicherie-sale-forum_542206.jpg]
[Obrazek: 8wUbs6F.jpg]

~Czekam na wasze komentarze~

Dodaje również filmik, na którym widać jak to VILDDYR używa zakupionego seta od MOD Cheriesaurus.

...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Tu macie jeszcze jeden filmik

Odpowiedz

hehe no i już wiemy dlaczego ma koleś 6 mil hp Duży uśmiech

Odpowiedz

Nie wspominajac o 1k STA ring x2....

Odpowiedz

No i dlatego ta gra pada ... nie dość że hacki , to jest mody/gmi oddają takie sety ....

Odpowiedz

Sety powinny być Soul - Linked. ale nie jak normalne sety, że da się użyć unbinda, tylko PERM Soul - Linked !

Odpowiedz

Hahahahha boże boże boze coś pieknego...
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

Fajne Fajne Brawo ona Język

Odpowiedz

wczoraj nawet nikt nie bral udzialu w siege, bo to nawet nie ma sensu...

Odpowiedz

Od samego początku mówiłem, że tak będzie... Już nie wspominam o tym, że MOD'y generują sobie scroll'e, a nad tym kontroli nie ma absolutnie nikt. Chora sprawa i tylko okazuje to, jak bardzo ważne jest kolesiostwo. Jeszcze jak Cherie była MOD'em to wrzucała filmy, gdzie jawnie korzysta z bot'ów (symulatory klawiatury) i nikt się tym nie zainteresował.

Swoją drogą CM się wypowiedział, że akcja zostanie podjęta w tej sprawie i powinniśmy mu zaufać.

Magitook napisał(a):Today, 11:13 AM
Hello,

yes, I know, I usually don't work on weekends and this is an exception before this thread turns into more drama. The MODs deleted some posts/threads yesterday because as we all know, defaming isn't allowed. I have been told though that you had been informed about sending a ticket, so please do so.

I have talked to the people involved in the whole glasses thing and actions will be taken, trust me. You are correct that this is no behavior we'd want from an (ex-)MOD. I myself won't be back in the office before Wednesday, so I won't be able to check myself what exactly will be done to those involved. There should be enough evidence though to investigate the case and find out what and who was involved.

I'm sorry that something like this happened, but I wasn't aware of it until it was brought to my attention yesterday. Of course you can discuss it in here, but please stick to the rules and wait for what the guys looking into the issues will do.

~Magitook
Last edited by Magitook; Today, 11:17 AM.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.