Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Halloween 2015

[Obrazek: 23102015_140826_forum_509065.jpg]
~Halloween 2015~

Madrigal został opanowany przez Zombi, które zaczęły nudzić się w swoich grobach. Wyszły w miasto straszyć ich mieszkańców. Czy posiadasz broń na zombi? Jeśli nie, biegnij do Romero po piłę motorową i ruszaj w Madrigal zabijać zombie.

[Obrazek: 2yyisY5.jpg]

Data: 27.10.2015 - 17.11.2015
NPC: Mysterious Robed Lady
Level: 15 - 150
Cel: Zbierz 2015 Halloween Candle2015 Halloween Charm2015 Halloween Pumpkin z potworów +15 lvl i przynieś je do Mysterious Robed Lady, a ona wymieni je na jeden 2015 Halloween Box.

2015 Halloween Box może zawierać:
[Obrazek: v7zHp6d.jpg]

Tak wygląda Vampire set 2015
[Obrazek: Rw3pM9h.jpg]

[Obrazek: 43E1OPv.jpg]

NPC: Romero
Cel: Zbierz 10 Gas Can z potworów +15 lvl i przynieś je do Romero, który wymieni je na Chain Saw.

[Obrazek: 1QUHeII.jpg]

NPC: Dr. Frankenstein
Cel: Dr. Frankenstein potrzebuje kości zombie. Zabijając Male i Female zombie zdobędziesz 2015 Zombie Box, które zawierają poszczególne elementy zombie. Jeśli uzbierasz wszystkie części Dr. Frankenstein podaruje Ci Braaaaains Pick Up Pet.
>Ten quest można wykonać tylko raz na postać<

[Obrazek: uWhDHhH.jpg]
2015 Zombie Box może zawierać:
[Obrazek: hglZXq5.jpg]

Najczęściej zadawane pytania:

1. Gdzie mogę znaleźć Male i Female zombie?
~ Znajdują się one w całym Madrigal poza miejscami premium i jaskiniami.

2. Czy mogę używać Chain Saw, aby bić inne potwory?
~Tak możesz używać, gdyż Chain Saw daje 100% Hit rate, ale jest ona tylko na 24 godziny, więc trzeba quest powtarzać.

3. Czy box z Vampire i Mummy Set'em są Soul - linked? Czy po otwarciu dopiero rzeczy stają się Soul - linked?
~ Box'y z Fashion Set'ami są Soul - linked i nie da się ich tradować nawet przy użyciu - unbinda.

~Ważne~
Boxy z Vampire setami będą nie soul - linked najszybciej w następny wtorek, 17.11.2015, ponieważ coś in nie zadziałało tym razem i będą starać się to naprawić. Jak wszystko pójdzie dobrze, to od wtorku będzie można tradować boxy, ale nie otwarte, gdyż po otwarciu sety staną się Soul-Linked.

Do zobaczenia w Grze!

...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Bardzo dobry opis, Tedi Uśmiech
Ten Vampire set to jest nówka sztuka, czy kolejna wariacja tego, co już było?

Odpowiedz

Wiem, że pety są bardzo popularne, czyli tanio będą w vendorze chodzić. Co do setów to wie, że moj kolega ma.. tylko jeszcze nie otworzył, więc nie mogę pokazać jak one tak naprawdę wyglądają w grze, ale jak na rysunku widać - są inne niż zwykle. Wydaje mi się, że ludzie będą chcieli te czapki z setów. Mi osobiście się podoba Female Suit Uśmiech

Odpowiedz

to w ten weekend trza grać Oczko

Odpowiedz

Magitook dyskutuje na temat zrobienia nie Soul - Linked box'ów z Vampire setem. Dobra rada dla wszystkich - nie otwierajcie event box'ów przed wtorkowym restartem serverów, gdyż nie wiadomo czy te (nie otwarte) boxy z setami, które juz znalezliscie będą wzięte pod uwagę czy nie. Dlatego, aby mieć pewność, że będą lepiej znaleźć je po wtorku. 

~ przypominam ze Magitook tylko dyskupuje, więc wszystko zależy od producenta czy się zgodzi czy też nie. ~

Odpowiedz

Cenne info Oczko dzieki!

Odpowiedz

Nic nie zmienili jeszcze, Magitook jest na urlopie, więc jutro wszystko się wyjaśni co z tymi Soul - Linked box'ami. Więc czekajcie cierpliwie i nie otwierajcie jeszcze.

Odpowiedz

Raczej nic nie zmienią Oczko

Odpowiedz

Boxy z Vampire setami będą nie soul - linked najszybciej w następny wtorek, 17.11.2015, ponieważ coś in nie zadziałało tym razem i będą starać się to naprawić. Jak wszystko pójdzie dobrze, to od wtorku będzie można tradować boxy, ale nie otwarte, gdyż po otwarciu sety staną się Soul-Linked.

Odpowiedz

22.44 zrobione foto Język

http://pokazywarka.pl/g0ztq9/

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.