Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dylemat: BP 1vs1 czy Blade 1vs1 na CW

Siemanko,
jako ze jestem starym wyjadaczem tej gry, postanowilem znowu do niej powrocic, z tym ze na serwer europejski.
I mam pytanie, a mianowicie : Jaka postac jest bardziej oplacalna/grywalna. BP 1vs1 czy Blade 1vs1. Zastanawiam sie wlasnie nad tymi dwoma postaciami i prosilbym was o pomoc w wyborze i wyrazeniu swojej opinii na temat tych postaci. Z gory dzieki !

Odpowiedz

BP 1v1? Ostatnio raczej nie widuje. Ale zawsze dobry na start.
Blade? Zawsze. Zwłaszcza, gdy masz już coś kasy.

Stary wyjadacz? I takie pytania?
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

W sumie to ostatnio gralem w flaja jakos z 3-4 lata temu i stad to pytanie. A jaki build obowiazuje na blade'a ? Full str czy cos tam w dexa i reszta str ?

Odpowiedz

Jeżeli chcesz dawać dexa, to albo grałeś 5-6 lat temu, albo nie doszedłeś zbyt wysoko. Tylko full STR.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Nie mając niczego polecam blade - Str/sta/dex. Bo na CW raczej nikt za free nie będzie tankowal. A żeby zrobic jakies srednie eq to trzeba tez się napracowac bo jakby nie patrzac suny czy moony po 50k to tak troche będzie trzeba aby uzbuerac na kilka scroll of awakening, a na reversy to już nie wspomnę...
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

W życiu. Blade tylko full STR.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Blade full str ,ta postać z dex nie bedzie miała żadnego normalnego dmgu , no chyba że aoe ...

Odpowiedz

Mony chodza po 150-200k wiec szybko zarobisz w sm na jakies eq ;> a g axe to juz za 20 mil dostanieszz clean ofc ;>
Rescorn set z 10-20 mil clean jak pochodzisz z dzien to znajdziesz wszystkie party
Czyli do 60 lvla musialbys pofarmic z pare godzin i srednio + - 50-70 mil na start Język

Odpowiedz

A lepiej latac z axami czy swordami ? I awaki robic pod dexa i pod co jeszcze?

Odpowiedz

ja mam 2 axy ale jak nie masz zbytnio kasy to axe i sword i full str ofc ;]

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.