Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S] Duży zestaw

Siema mam konta, których już raczej nie używam więc wystawiam na sprzedaż za złotówki :>.
Mam 5 kont, dwa że tak powiem główne a 3 to nob chary zrobione podczas EVENTU.

A do zaoferowania mam:
1) Knight 110lv Male PURE STR:
Cloak of Dragon, Twilight Mask 2014, Joker Set (F), 2x Mizu Set (F), Jimbo the snowman, 3x Change Awakening Scroll (SL), Riding cloud, Crimson Butterfly Wings, Vigor +15 +12, Demol +14 +14, Joker Set (M) - Transmute na Kai Helm, Traditional Thailand Suit, Bulls Shoes, 2x QAmp 7 day, 2x QAmp 7 day (SL), RAmp 7 say (SL). Oprócz tego Pike set +8 z awakenami.

2) RM 93 lv full int - Couple z najtem na poziomie 5

2x RAmp 7 day SL, 2x QAmp 7 day SL, 2xQamp 7 day, baby aibatt, jakis CS set zalozony jest

Teraz przejde do nob charow kazdy z nich ma praktycznie to samo czyli itemy z eventow dzieki ktorym mozna je bardzo szybko expić.

3) Assist 15 lv bez rozdanych stat:
2x Qamp 7 day, 2xQampy 7 day SL, 2x Ramp 7 day SL, 2xQamp 1day SL, 3x Ramp 1 day SL, 3 Change awakening Scroll SL

4) Acro full str na 33 lv
3x Ramp 1 day SL, 4Ramp 7 day SL, 2Qampy 1 day SL, 2x Qamp 7 day SL, 6x Change Awakening Scroll SL

5) Mag 15 lv 
Ma wszystko to co Aro jedynie 3x Change Awakening Scroll SL.

Ogółem nie wymieniałem wszystkich itemów ale na wszystkich kontach będzie troche Spro(10 szt?), Xpro(10szt?), Smeltingi, Elemental Karty, Sunstony, Merchant Permity SL, dużo boosterów etc.
Zliczając wszystkie konta Karty 10%/S wyglądają następująco:
Fire 10% - 2szt
Fire S - 2 szt
Wind 10% - 4 szt
Wind S - 4 szt
Earth 10% - 4 szt
Earth S - 2 szt
Light 10% - 4 szt
Light S - 6 szt
Ocean 10% - 2 szt

Jeżeli jest ktoś zainteresowany zapraszam do kontaktu, jeżeli będzie trzeba podaje numer telefonu i się dogadamy. Czekam na oferty :>

//EDIT 36B na sprzedaż 1b=1zł :>

Załączone pliki Miniatury

Nick w grze: Moosevid

Odpowiedz

Secik fajny tak za ~25b może wezme ;]

Odpowiedz

"których już raczej nie używam więc wystawiam na sprzedaż za złotówki :>."
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

za rma dam 10 zl

Odpowiedz

Pytalam się osób i oni nie znają takich kart jak Fire 10%, cos wiecej powiesz o tych wszystkich kartach? Na daną chwilę mogę być zainteresowana Lightning Card 10% x4
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Ami, Fire 10% to Volcano...

Moose, ile wołasz za FireS i LandS?
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Sorry gregory ale jak za złotówki to ja podziękuje Oczko Już nie robię takich interesów Język

Odpowiedz

@kamisxd
Jeżeli bardzo chcesz mogę puścić za penya w sumie poźniej moge sprzedać periny po prostu, ale poczekam na dalesze oferty jeszcze :>
@Pan Pawel
Nie dzięki wole już do pakietu puścić niż brać za RMa 10 zł gdzie ma 4x Qamp i 4xRamp i wiele boosterow
@TediBead
Słucham oferty za lighting karty :>
@Suowik
Jutro postaram się zorientować w cenach bo na chwilę obecną jestem zielony ale daj jakąś ofertę :>

Odpowiedz

Poszły wiadomości na priv :>

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.