Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Eloa - New Webzen Game

Jak juz wiadomo 13.10.2015 wychodzi wersja beta tej o to nowej gry - Eloa. Co sądzicie o tym? Czy jest warta grania? Czy ktoś będzie ją wypróbowywał? 
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Znalazłem coś takiego

Jeżeli będę miał dostęp do bety to z chęcią zobaczę , wydaje mi sie że gierka może mieć niezły klimat.

Odpowiedz

Nooo nie powiem, wygląda spoko, sam bym w to pyknął. Trzeba zrobić jakiś temat z ogarnięciem ekipy serwera itd, żeby sobie razem zagrać.

edit. już pobieram Oczko
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

również pobieram Oczko

Odpowiedz

(10-07-2015, 07:56)TediBear napisał(a):  Jak juz wiadomo 13.10.2015 wychodzi wersja beta tej o to nowej gry - Eloa. Co sądzicie o tym? Czy jest warta grania? Czy ktoś będzie ją wypróbowywał? 

Nowej gry? Haha, nie prawda! Możecie już w to pograć od kilku miesięcy, pod nazwą Inspirit Online.
Podobno ELOA to kopia tej gry, albo odwrotnie, kto się tam prawdy dokopie? Wiadome jest natomiast, że gry są niemalże takie same.

@EDIT, gry nie są identyczne: Inspirit odchodzi od modelu "Pay to win": http://inspirit.gr-ent.com/forum/index.php?/topic/828-patch-v10-1-cash-shop-game-changes/

Webzen wydaje też betę gry ASTA- która to została już zamknięta (chyba w Korei), gra ma kilka lat.
Także tego... BYŁO!

Chociaż ELOA/Inspirit wygląda nie najgorzej, to mimo to, wciąż nie Flyff.

Odpowiedz

Dla mnie Eloa jest jak polaczenie LoL'a i flyff'a.. nie dla mnie, kolorystyka za ciemna jest, pomimo ze sa fajne jasne efekty typu kwiaty itp. to jednak nie flyff.
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Tak czy siak sobie pykne, co komu szkodzi :>

Odpowiedz

Nie można każdej gry porównywać do flyffa ciaku ;] Gierka wygląda fajnie wiec można pograć troszku ;]

Odpowiedz

Pierwszy raz od ... wpizud, zgadam zie z kamisem Duży uśmiech

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.