Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
x3 Drop Chance Event!

x3 Drop Chance Event!

Już dziś, w piętek 11.09.2015 od 8:00 (GMT+1), zaczyna się zwariowany event na znajdowanie rzeczy! Dlaczego 'zwariowany'? Ponieważ nie jest on ciągły. Wyłap szansę na zwiększenie swojego majątku poprzez wypatrywanie 'drop spikes', który będzie wyświetlony na ekranie (jak normalny event) informując nas, że event właśnie się zaczął i będzie trwać przez 30 minut. Nie przegap tej okazji i zdobądź rzadkie przedmioty! Masz na to czas do końca weekendu, do niedzieli 13.09.2015 do 00:00 (GMT+1)

~UWAGA~
Zdarzają się przypadki, że podczas tego eventu znikają rzeczy z invenory. Upewnij się, że wszystko kosztowne (penya / set / items) masz w bezpiecznym miejscu!

Do Zobaczenia W Grze!

...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Jestem ciekaw jaka będzie systematyczność tego eventu ? Raz na 3-4 godziny czy raz na dzień ? Jak myślicie ?

Odpowiedz

Było taz chyba jak na razie xD więc częstość jest raczej mała xD

Odpowiedz

~UWAGA~
Zdarzają się przypadki, że podczas tego eventu znikają rzeczy z invenory. Upewnij się, że wszystko kosztowne (penya / set / items) masz w bezpiecznym miejscu!

LOL Czyli dropić bez eq czy kiego uja ? o.O skoro rzeczy znikają o.o

Odpowiedz

Najlepiej z pustym imventory. Moj członek gildii miał 99perinow, użył teleportu i periny znikły.

Odpowiedz

Btw, event trwa 10min srednio co 2-3h
8:50-9:00pm (GMT+1)
23:20-23:30 ( GMT+1)

Odpowiedz

(09-12-2015, 02:50)TediBear napisał(a):  Najlepiej z pustym imventory. Moj członek gildii miał 99perinow, użył teleportu i periny znikły.

Też tak miałem, ale się okazało, że wyrzuciłem kasę podczas teleportowania. Raz też wyrzuciłem Potopowi stacka perinów i ktoś je zabrał. Uśmiech

Odpowiedz

Nie ktoś tylko jakiemuś typowi z petem rzuciłeś Duży uśmiech
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

Ooo to periny da sie rzucać?

Odpowiedz

A no się da, wyrzuciło się 10b nie raz... Potopek też wyrzucił chyba, bo pamiętam, że mój pet leciał jak dzikus i podniósł Język.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.