Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Luna : Moonlight Bandits

Nowa gra Webzen
Luna : Moonlight Bandits

[Obrazek: luna-moonlight-thieves-group-game-hoat-h...c-chat.jpg]
[Obrazek: luna_moonlight_thieves_2.jpg]
[Obrazek: Luna%2BMoonlight%2BBandits%2B8.jpg]

Aktualnie nasz Webzen tworzy nową grę, która będzie podobna do Flyffa albo do Luna Online. Na daną chwilę jest wersja koreańska. Wersja beta powinna wyjść pod koniec roku 2015. Zapowiada się ciekawie. Obejrzyjcie filmik i sami powiedzcie co sądzicie Uśmiech

...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Filmik nie działa a co do gry wygląda fajnie ale przed ostani screen to jakieś rozmazane tekstury ;]

Odpowiedz

http://mmohuts.com/video/webzen-announces-luna-moonlight-thieves tu jest link do strony Uśmiech

Odpowiedz

Grałam w Luna Online kiedyś i była tak cukierkowa, że myślałam, że się porzygam tęczą, a jak zamykałam oczy to widywałam jednorożca :>

Odpowiedz

AutoTracker .....No grafika i animacje też dość średnie jak na te czasy przystało ;] Ale wiadomo liczy się grywalność wiec zobaczymy jak z tym będzie zna ktoś z was jakaś datę bety czy coś ?

Odpowiedz

Grudzień 2015. Mi się wydaje że poinformuja nas tak samo jak z CW serverem, na Czarny Czwartek, ze w połowie grudnia otworzą nową gre i aby sie zarejestrowac itp to dostanie się coś 'extra' (extra food z NPC xD)

Odpowiedz

(07-25-2015, 18:53)TediBear napisał(a):  (...) nową gre i aby sie zarejestrowac itp to dostanie się coś 'extra' (extra food z NPC xD)

A to czasem nie jest reaktywacja starej "Luna Online"? Jeśli tak, to ta gra ma z 5 lat, jak nie więcej.
W odświeżonej wersji widzę natomiast kilka modeli postaci wyraźnie zaciągniętych z Flyff'a All Stars'a, także nic nowego. Przypomnę, że "był" już F2: Floating Fortress, który faktycznie miał być Flyff'em 2. Potem jeszcze epizod z  flyff masquerade, który był odświeżoną wersja Flyff'a jakiego znamy. Dawać flyff v20, a nie!

Odpowiedz

Na flyff v20 raczej nie ma co liczyć ;]

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.