Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

Ankieta: Kto powinien zostać prezydentem w 2015 roku?
Ankieta jest zamknięta.
Grzegorz Braun
0%
0 0%
Paweł Tanajno
0%
0 0%
Marian Kowalski
0%
0 0%
Jacek Wilk
0%
0 0%
Paweł Kukiz
25.00%
2 25.00%
Janusz Korwin-Mikke
25.00%
2 25.00%
Janusz Palikot
0%
0 0%
Adam Jarubas
0%
0 0%
Magdalena Ogórek
12.50%
1 12.50%
Andrzej Duda
25.00%
2 25.00%
Bronisław Komorowski
12.50%
1 12.50%
Nie głosuję.
0%
0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory na prezydenta 2015

P.S teraz ten chłopak ma mega przesrane ;] Pewnie już ma z 5 rozpraw w sądzie ;]

Odpowiedz

(05-14-2015, 15:07)kamisxd napisał(a):  P.S teraz ten chłopak ma mega przesrane ;] Pewnie już ma z 5 rozpraw w sądzie ;]

Ten "co zrobić, jak żyć za 2 tyś. złotych?"- dla mnie to Komorowski źle się zachował, wystarczyło zadać kilka pytań młodemu i chłopak sam by się ośmieszył. Uśmiech

Jesienne wybory będą bardzo ciekawe, kolejni "młodzi" dostaną prawo do głosu, kolejni "starzy" z niego zrezygnują, lub nie będą wstanie głosować, może być przewrót we władzy.

Odpowiedz

(05-13-2015, 17:51)kamisxd napisał(a):  Poproszę w takim razie żebyś mi powiedział co takiego sie zmieni jeżeli wygra pan Duda a nie Komorowski ? Co sie zmieni dla zwykłego kowalskiego ? Jego życie stanie sie lepsze ? Proszę o argumenty ;]

Nie mam zamiaru wypunktowywać Ci różnic w poglądach obu Panów. To jest Twój zasrany obowiązek jako obywatela aktywnego politycznie (głosujesz), żeby poznać postulaty osób kandydujących. Jeśli tego nie robisz - NIE GŁOSUJ. I nie narzekaj potem, że jest coraz gorzej.

W tym momencie prawda, że funkcja prezydenta jest funkcją raczej "żyrandolową", choć jednak coś może. Mam nadzieję, że przy wyborach parlamentarnych jesteś nieco bardziej zainteresowany programami wyborczymi kandydujących partii.

PS. Pan Komorowski nie jest w szeregach PO. Kandyduje jako osoba bezpartyjna, z udzielonym przez PO poparciem. Niewiele to zmienia, ale warto wiedzieć Uśmiech
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.