Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

Ankieta: Kto powinien zostać prezydentem w 2015 roku?
Ankieta jest zamknięta.
Grzegorz Braun
0%
0 0%
Paweł Tanajno
0%
0 0%
Marian Kowalski
0%
0 0%
Jacek Wilk
0%
0 0%
Paweł Kukiz
25.00%
2 25.00%
Janusz Korwin-Mikke
25.00%
2 25.00%
Janusz Palikot
0%
0 0%
Adam Jarubas
0%
0 0%
Magdalena Ogórek
12.50%
1 12.50%
Andrzej Duda
25.00%
2 25.00%
Bronisław Komorowski
12.50%
1 12.50%
Nie głosuję.
0%
0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory na prezydenta 2015

Jeśli byłoby tak, że nikt by nic nie zmienił, to dziś byśmy żyli w komunie, jednak "coś" się zmieniło i drgnęło. Faktycznie, wybór spośród dwóch kandydatów w 2giej turze jest co najmniej ciężki dla osób, które są "przeciwko" obecnemu systemowi.

Jak dla mnie wybory są bardzo ciekawe, media niesamowicie szybko pochwyciły wcześniej temat Korwina, następnie internet zrobił swoje i teraz widzimy tego skutki w postaci poparcia dla Kukiza. Młodzi głosują na tych, którzy "jeszcze" u władzy nie byli, więc to raczej kwestia czasu, kiedy w Polsce zapomnimy o PIS i PO. Świetna sprawa móc oglądać ten polityczny przewrót, pozostaje tylko pytanie, czy i jak i na co wpłynie zmiana władzy.

Zgodzę się z Kamisem odnośnie tego, że często programy wyborcze i to co mówi kandydat to zwykły populizm, znamy akcję " Akcja PO 4 x Tak dla Polski", a dziś widzimy dumny spot wyborczy, gdzie obecny prezydent twierdzi, że chce referendum w sprawie JOW'ó. Czasami to tylko hasła, niestety.

Odpowiedz

Ciak teoretycznie nie mamy już takiego stricte komunizmu pełną gębą, jednak moim zdaniem ten system funkcjonuje tutaj dalej. Jest po prostu ukryty głęboko pod ziemią, jednak wciąż sobie działa. 

Kamis nie interesując się tematem polityki sam wydajesz na siebie oraz resztę Polaków wyrok. Najłatwiej jest powiedzieć "mam to w dupie", "i tak się nic nie zmieni", ale żeby ruszyć głową i poszukać przyczyny tego dlaczego tak jest,  to już zbyt duży wysiłek, bo jak sam wspomniałeś ludzie mają ciekawsze zainteresowania niż oglądanie tego cyrku. Właśnie między innymi Ty żyjesz w tym cyrku i pozwalasz na to, żeby rucha*o nas w dupsko na każdym kroku.

Najszybszym lekarstwem, żeby faktycznie wprowadzić tu porządek byłoby obalenie obecnego systemu i powołanie do władzy zupełnie nowych osób. Żeby to zrobić trzeba byłoby usunąć ze swoich stołków około tysiąca osób. Jest to niewykonalne.
Ten kraj już jest za bardzo zniszczony żeby na pstryknięcie palcem ogarnąć to wszystko, to jest prawdziwe wyzwanie. ;]
Bronek tym spotem wyborczym pragnie zdobyć poparcie ludzi, którzy głosowali na Kukiza... Cwaniaczek.

Odpowiedz

(05-11-2015, 20:56)kamisxd napisał(a):  Tak samo jest z tymi wyborami obojętnie kto wygra i tak będzie to samo ;]

Przykład skrajnego wyjebania, który to właśnie pogrąża nasz kraj.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Poproszę w takim razie żebyś mi powiedział co takiego sie zmieni jeżeli wygra pan Duda a nie Komorowski ? Co sie zmieni dla zwykłego kowalskiego ? Jego życie stanie sie lepsze ? Proszę o argumenty ;]

Odpowiedz

Zdaje mi się, że nawet nie wiesz do której partii należy Pan Duda oraz Komorowski. Huh  Z kim ja gadam? o_O Pozwól, że zacytuję samego siebie.

Cytat:Dopóki w Polsce nadal będzie ten dualizm polityczny w postaci PIS oraz PO, tak do tego momentu będzie tu taki burdel.
Jeśli dalej Ci to nie wystarcza, to wkleję następujący obrazek:
[Obrazek: 11263798_850843418315052_172752539_n.jpg...e=555562D2]

Nie głosowałem na żadnego z tych Panów.

Odpowiedz

(05-13-2015, 17:51)kamisxd napisał(a):  Poproszę w takim razie żebyś mi powiedział co takiego sie zmieni jeżeli wygra pan Duda a nie Komorowski ? Co sie zmieni dla zwykłego kowalskiego ? Jego życie stanie sie lepsze ? Proszę o argumenty ;]

Nie wiem co się zmieni, bo to dopiero czas weryfikuje, wiem natomiast, że Komorowski wyrażał swojego czasu pozytywne opinie na temat wprowadzenia waluty Euro do Polski, natomiast Duda twierdził, że jest przeciwko do momentu, aż Polskie płace zaczną przypominać te niemieckie.

Odpowiedz

http://m.youtube.com/watch?v=0D2b-jbv5YE
Kamis każdy z nich zrobi to samo.
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Prezydent w polsce nie ma praktycznie żadnej władzy, co najwyżej może co jakiś czas przywitać Dalajlame na lotnisku więc nie ma się czym podniecać. Liczą się wybory na jesień do sejmu. Wygra PO to dalej będzie to samo szambo, wygra PIS to będzie dalej to samo szambo + nekroschizofrenia smoleńska i setki pomników lechosława kaczkyńskiego.
...rok 2016 po wygranej PIS...
- Panie, jak dojechać do Bulwaru Lecha Kaczyńskiego?
- Pojedzie pan ulicą Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, skręci w prawo w ulicę Braci Kaczyńskich, potem przez Męczenników 10 Kwietnia, dalej prosto przez Prezydenta Tysiąclecia i skręci pan w lewo, w Bojowników o Prawo i Sprawiedliwość. Potem już prosto do Placu Braci Bliźniaków z pomnikiem Jarosława Boga Żywego, a tuż za nim jest Bulwar Lecha Kaczyńskiego.

Odpowiedz

Co prawda to prawda. Ale według mnie to za duuuuzo ludzi tam w Sejmie i Senacie jest. Powinny odbyć się wybory - kogo wyrzucić z tamtąd a nie kogo wymienić. . .
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Dokładnie jak czasami widzę obrady to tam jest ich jak mrówek ;]

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.