Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

Ankieta: Kto powinien zostać prezydentem w 2015 roku?
Ankieta jest zamknięta.
Grzegorz Braun
0%
0 0%
Paweł Tanajno
0%
0 0%
Marian Kowalski
0%
0 0%
Jacek Wilk
0%
0 0%
Paweł Kukiz
25.00%
2 25.00%
Janusz Korwin-Mikke
25.00%
2 25.00%
Janusz Palikot
0%
0 0%
Adam Jarubas
0%
0 0%
Magdalena Ogórek
12.50%
1 12.50%
Andrzej Duda
25.00%
2 25.00%
Bronisław Komorowski
12.50%
1 12.50%
Nie głosuję.
0%
0 0%
Razem 8 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybory na prezydenta 2015

Informacja 

Jako, że teraz mamy wybory, to pytam Was: kto powinien zostać prezydentem w 2015 roku? Oczywiście, wybieramy spośród "realnych" kandydatów, zapraszam do głosowania i komentowania.

[Obrazek: 1045px-Bandera_ORP_Blyskawica.jpg]

Odpowiedz

Temat zamykam. W Polsce obowiązuje cisza wyborcza.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(05-09-2015, 17:28)Suowik napisał(a):  Temat zamykam. W Polsce obowiązuje cisza wyborcza.

Otwieram, nie widzę znamion agitacji. Jeśli się taka pokaże, to wtedy będę edytować posty.
Btw ja sam jestem przeciwko ciszy wyborczej, bo plakaty jak wisiały, tak wiszą, a spoty reklamowe jak widziałem w TV i w necie, tak nadal są.

Odpowiedz

W znamiona łamania ciszy wyborczej zalicza się również publikowanie sondaży. A tym właśnie będzie widoczny wynik głosowania na forum. Zamykam.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Wyników nie widział każdy, bo ankieta była zmodyfikowana. Otwieram. Oczko

Sądząc po opublikowanych rezultatach z części komisji:
Do drugiej tury dostanie się Duda i Komorowski. Największe poparcie zdobył Duda, potem Komorowski, a za nimi Kukiz (około 20%).
Jestem zaskoczony!

Odpowiedz

Mam tylko jedno pytanie ?
[Obrazek: kto-to-kurwa-jest-pl-ffffff]

Odpowiedz

[Obrazek: 84c19bafd5a0595d6d8961794ebc612c.jpg]

Ja tam na Dudę zagłosuję, bo ma jeden postulat z którym się zgodzę "Tak dla polskiego złotego, nie dla euro", oraz uważam, że jeśli władza będzie po części u PO a po części u PIS, to nie nakradną aż tyle Oczko

Odpowiedz

(05-11-2015, 19:24)TediBear napisał(a):  plus dla Kamisia +

(05-11-2015, 19:24)Krzysiooo napisał(a):  wygrałby Kowalski, Wilk bądź Braun powiedziałbyś pewnie to samo. Jedynie pewnie wiesz, że Kukiz to jakiś muzyk, a reszta to świnie, które przy korycie siedzą już od kilku lat i nic w tym kraju nie zmieniają na lepsze. Kto Ci bronił zainteresować się tym tematem? TV to nie jedyne źródło informacji, także sam jesteś sobie winien. Język Ami z resztą tak samo Duży uśmiech

Odpowiedz

A czym sie tutaj interesować oglądać pajacy jak siedzą na dupie i tylko dyskutują . Albo ciągle obietnice lepszego kraju , co według was zmienili na lepsze od paru lat ?Język Oprócz pierdolenia i zabierania podatków to przez nich rośnie bezrobocie oraz mamy coraz gorszy konfort życia , dlatego że nakładają podatek na prawie każdą czynność jaka wykonujemy . Ludzie mają ciekawsze zainteresowania niż oglądanie tego cyrku ;] Krzysio a ty jesteś tylko przykładem człowieka który jak widzi napis "Promocja" to leci i kupuje mimo że różnica w cennie to 1 grosz . Tak samo jest z tymi wyborami obojętnie kto wygra i tak będzie to samo ;]

Odpowiedz

Nie wiem o co spinasz dupę. Masz pretensje o to, że wygrał ktoś o kim nic nie słyszałeś, ale to jest moja wina? Teraz piszesz, że obojętnie kto wygra i tak będzie tak samo, to tym bardziej co Cię to interesuje kto wygrał?
Na lepsze nie zmienili kompletnie NIC. W 1996 roku litr oleju napędowego kosztował ok 1.40 zł na tę chwilę to ok 4.60 zł. Zwykła bułeczka kosztowała 5 gr, a w tym momencie ponad 20 gr. Przykładów jest wiele, bo w zasadzie każda dowolna rzecz podrożała minimum 2-3x. Zarabiamy więcej, ale co z tego skoro przy średniej pensji 700 zł w 1996 roku żyło się godniej, niż teraz? Dopóki w Polsce nadal będzie ten dualizm polityczny w postaci PIS oraz PO, tak do tego momentu będzie tu taki burdel. Tylko trzeba zaznaczyć, ze ten burdel będzie się cały czas małymi kroczkami powiększać. Delikatne zmiany, żeby przeciętny Kowalski nawet tego nie odczuł i nie pomyślał "a dlaczego tu jest taka bieda?". 

Jeszcze wyjaśnij mi na jakiej zasadzie uważasz, mnie za takiego człowieka jak opisałeś. ;]

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.