Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wniosek o Połączenie Serwerów

Hmmmm, to napisz jeszcze raz, może cię przeoczył, albo nie napisałeś konkretnie że tak.
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Nie chce mi się.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Chyba jednak Ci się zachciało xD bo jesteś już na liście Uśmiech

Odpowiedz

Miej wyje**ne, a będzie Ci dane, czy coś.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Tabaaa nie chcą Cię hahaaha :3

Odpowiedz

Hehe Duży uśmiech Pati głosuj !

Odpowiedz

Dobre wieści!
Dostałam namiary na osobę, która dodała ten post. Będę razem z nim aktualizować listę osób, która się tam wpisze.

Mamy już 161 głosów Uśmiech Więc do dzieła ! Duży uśmiech Ciągniemy na razie do 200 Duży uśmiech potem 300... i tak dalej Duży uśmiech aż będzie nas tyle, że zrobią merge Duży uśmiech

Odpowiedz

(03-16-2015, 20:34)TediBear napisał(a):  Dobre wieści!
Dostałam namiary na osobę, która dodała ten post. Będę razem z nim aktualizować listę osób, która się tam wpisze.

Mamy już 161 głosów Uśmiech Więc do dzieła ! Duży uśmiech Ciągniemy na razie do 200 Duży uśmiech potem 300... i tak dalej Duży uśmiech aż będzie nas tyle, że zrobią merge Duży uśmiech

To ten gość, co dostał już kilka banów, nawoływał do przemocy na tle rasowym, odwoływał się do treści nazistowskich, żądał, aby wprowadzono postacie ciemnoskóre oraz możliwość poślubienia postaci o tej samej płci? Duży uśmiech

Odpowiedz

(03-16-2015, 21:19)CiaPL napisał(a):  
(03-16-2015, 20:34)TediBear napisał(a):  Dobre wieści!

To ten gość, co dostał już kilka banów, nawoływał do przemocy na tle rasowym, odwoływał się do treści nazistowskich, żądał, aby wprowadzono postacie ciemnoskóre oraz możliwość poślubienia postaci o tej samej płci? Duży uśmiech

Nie to był kto inny Uśmiech ale widziałam ostatnio post o związkach tej samej płci Uśmiech i jest to możliwe we flyff'ie Uśmiech

Odpowiedz

FUUUUUUUUUUUUJ !

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.