Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Serenity Guild

:heart: 'Serenity Guild' :heart:

Chciałabym zareklamować nie polską gildię. Reklamuje ją tylko z tego względu, że ja tam jestem jednym z bardziej aktywnych / pomocnych członków Gildii. Także jeśli ktoś czegoś nie rozumie to mogę wyjaśnić. Posiadamy TS na Cheriesaurus Flyff MOD serverze, gildijną grupę na FB z gildijnym bardzo aktywnym chatem :) Zawsze jest ok 10-20 osób aktywnych na grzre w zależności od pory dnia, więcej przeważnie w nocy. Hero zawsze chodzą na Dungi, czyli też można się nauczyć łowiectwa jak i współpracy grupowej. Na daną chwilę posiadamy w pełni umeblowany domek, w którym często robimy sobie zdjęcia :)  Często gadamy na guild chat w grze. Jedyny minus to nie bierzemy udziału w Siege lub innych event'ach z udziałem lidera, gdyż lider jest mamą na pełny etat i nie zawsze ma czas na grę. Ale za to mamy wewnętrzne gildijne eventy.
Ogólnie jest to Gildia z tradycjami i wieloletnim stażem na grze.

Zasady rekrutacji:
Każda osoba musi być aktywna, gdyż dłuższy okres nie aktywności (1 - 2 miesiące)skutkuje wyrzuceniem z Gildii.
Każda osoba musi być przyjazna dla wszystkich.
Każda osoba musi respektować członków Gildii i zasady w niej panujące.
Nie można posiadać więcej niż jedną postać w Gildii.
Posługujemy się językiem angielskim, ale w razie nie rozumienia czegoś wystarczy mówić, będziemy starć się pisać tak, aby każdy zrozumiał.

Chęci przystąpienia do Gildii proszę kierować do Pangea na grze lub na FB klikając >> Tutaj << prowadzi on rekrutację i może dodawać osoby. Ja na dzień dzisiejszy nie mam jeszcze takich uprawnień.

P/s Gildia jest bardzo aktywna i często pełna, upewnij się, czy jest miejsce pytając osoby z gildii na grze.
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Wydaje mi się że reklama "nie polskiej" glidi nie jest tutaj na miejscu gdzie jest to polskie forum flyffa ;] Pozdrawia Kamil

Odpowiedz

Mamy tam 3 Polaków, gdyż nie ma już polskiej Gildii jako takiej.

Odpowiedz

Aktualna lista Gildii
[Obrazek: GXlghpJ.jpg]

Odpowiedz

Na daną chwilę liderka Gildii stwierdziła, że gildia jest nie aktywna, pomimo, że ludzie są w niej aktywni. Ona jest nie aktywna = my nie jesteśmy aktywni. Ja chciałam pomóc odświeżyć Gildię, dodać nowych ludzi, wyrzucić nie aktywnych, zrobiłam event.. to co mnie spotkało? Wyrzucenie z gildii razem z kilkoma osobami, którzy chcieli mi pomóc. W takim wypadku NIE POLECAM TEJ GILDII!!!. Cieszę się, że cześć osób przejdzie z tamtej Gildii, aby zorganizować lepszą ze mną Uśmiech

Odpowiedz

(04-20-2015, 19:42)TediBear napisał(a):  Na daną chwilę liderka Gildii stwierdziła, że gildia jest nie aktywna, pomimo, że ludzie są w niej aktywni. Ona jest nie aktywna = my nie jesteśmy aktywni. Ja chciałam pomóc odświeżyć Gildię, dodać nowych ludzi, wyrzucić nie aktywnych, zrobiłam event.. to co mnie spotkało? Wyrzucenie z gildii razem z kilkoma osobami, którzy chcieli mi pomóc. W takim wypadku NIE POLECAM TEJ GILDII!!!. Cieszę się, że cześć osób przejdzie z tamtej Gildii, aby zorganizować lepszą ze mną Uśmiech

Widocznie nie byłaś aktywna Duży uśmiech

Odpowiedz

Też mi się tak wydaje : ] aktywność w tej gildii oznacza 'Miej wywalone na gildie, a zostaniesz w niej.'.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.