Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jar - Unlimited HP

Eldins Gift + Magical Scissors

O to najbardziej przydatna rzecz w expieniu bez tanka, Eldins Gift - nazywana przeważnie przez graczy Jar'em, gdyż tam wkładamy rożne jedzenie, aby wypełnić go (najczęściej Gold Pills'ami).

Eldins Gift jest również przydatny na Siege, dzięki niemu nie trzeba się martwić, że nie zdążymy uzupełnić swojego HP, gdy ktoś nas zaatakuje. 

Jar Jest również przydatny na Dungeon'y, podczas, gdy jedna osoba tankuje, a inne biją Bossa, a często się zdarza, że można dostać 200k hita. W taki sposób szybko można się uleczyć przy pomocy Jar'a.

Podobnie jak w Dungeon'ach czy Siege Jar przydatny jest w Coloseum (Saint Morning) do tankowania bossów.

Jak go używać? Bardzo prosto! 
  • Otwórz Eldins Gift i użyj Magical Scissors - to sprawi, ze Twój 'Jar' zacznie odmierzać 1 - 7 - 30 dni, w zależności od tego na ile dni on jest.
  • Następnie kliknij 'T' tam umieść w pierwszym kwadracie 'Jar'.
  • Jedzenie zakupione w NPC połóż do drugiego i trzeciego kwadratu, i kliknij 'OK' - powtarzaj tą czynność do momentu, aż 'Jar' zostanie napełniony maksymalnie.
  • Ustaw 'Jar' na pasku z bufami.
  • Używaj go tak jak normalnego jedzenia klikając na niego - w przeciwieństwie do zwykłego jedzenia, 'Jar'nie ma limitu czasowego (nie trzeba czekać ok. 4s, aby wziąć kolejną sztukę jedzenia).

...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Polecam też ustawić sobie przycisk z jarem w programie  Configurable Keystroke Simulator , wtedy leczy nas od razu gdy stracimy hp bez ciągłego klikania. P.S Polecam co jakiś czas sprawdzać zawartość jara ;] Pozdrawia Kamil

Odpowiedz

(02-08-2015, 03:11)TediBear napisał(a):  a często się zdarza, że można dostać 200k hita.

Ile razy Ci się zdarzyło? :)

(02-08-2015, 11:20)kamisxd napisał(a):  Polecam też ustawić sobie przycisk z jarem w programie  Configurable Keystroke Simulator , wtedy leczy nas od razu gdy stracimy hp bez ciągłego klikania.

Przypomnę tylko, że używanie CKS jest nielegalne i robicie to na własną odpowiedzialność :)
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Taba, ja nie mam tyle HP, ale mam kolegów którzy mi opowiadali jak ich różne Bossy biły po np 60k a raz z hita 200k. Bodajrze w Colisseum.

Odpowiedz

Wtajemniczę niektórych.

Kiedyś za starych dobrych czasów, do regeneracji HP używało się Remantis Laccotte [Obrazek: Remantis.jpg], które regenerowały całe HP. Remantis regenerowały 999 999 999 HP, co oznaczało pełne wyleczenie. Na chwilę obecną gracze mogą wyciągnąć ponad 1 milion HP. Zawstydzony

gPotato zdecydowało, że posiadanie takich przedmiotów nie jest sprawiedliwe, ponieważ gracze stają się niemalże nieśmiertelni. Podczas wielkiej akcji wycofano Remantis'y ze sklepu, oraz usunięto możliwość ich pozyskania (np z Aminus'a).
Oczywiście... całą akcję ogłoszono na kilka dni przed jej startem, pakując do CS shop'a przecenione Remantis'y, które ludzie kupowali "na zapas". Niestety, to nie jest jedyna "wpadka".
Wprowadzono jeszcze gorszy przedmiot Eldin's Jar, czyli słoiczek. [Obrazek: EldinsJar.png]
Ta zabawka starczy na wiele dni, można nieustannie jej używać, a jej zdolności regeneracyjne HP są niemalże identyczne jak wcześniej wspomnianego Remantis Laccotte.

Co zrobił potem webzen?
Przywrócił do CS shop'a Remantis Laccotte, które możliwe są również do zgarnięcia podczas event'ów.

Różnica między US a EN Flyff:
EN Flyff (CW) nie posiada na dzień dzisiejszy Eldin's Jar w CS.

@Tedi, mogę dopisać info o Eldins Royal Jelly (1=50k, 20x50k=1m) i zmienić temat delikatnie sugerując, że jest tutaj mowa również o alternatywie dla Jar'a?

@Suowik, masz rację, używanie symulatorów nie jest legalne. Z drugiej strony MOD Cheerie, sam ich używa. Uśmiech

Odpowiedz

@CiaPL nigdy nie używałam Eldind Royal Jelly, ale wiem ze jakoś one działają z Jarem, więc jak się na tym znasz to dopisz to od siebie Uśmiech Pozwalam.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.