Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup drukarki

Hej,
Szukam opinii na temat tej drukarki HP Officejet Pro 8100, czy ktoś używa, chodzi o jakość jej wydruków i o to jak często wymienia się kardridże, może macie jakieś inne propozycje w tej cenie?

Dla mnie drukarka ma drukować, więc raczej nie zwracam uwagi na jej jakość. Jak chce zdjęcia drukować to do fotografa pójdę. Taniej wyjdzie.
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Mam przykre wspomnienia po drukarkach HP. Miałem już klika i każda miała jakieś "ale".
Przesiadłem się na "kombajn" - Brother DCP-J715W i modele wyższe. Genialny sprzęt, również działa po WIFI, tusze są tanie, a przy tym bardzo wydajne.
Drukarka ma też skaner, a to znakomity plus. Jedyna jej wada (a może zaleta?) to... że się lubi czyścić, sama. Nawet o 3ciej w nocy. Uśmiech

Drukarka zaproponowana przeze mnie drukuje lepiej i szybciej w czerni, ciut gorzej w kolorze. Oczywiście do HP możesz dać specjalny papier, tusz i jakość wydruku będzie całkiem niezła, ale sporym kosztem.

ja mam najzwyklejszą , ponieważ tylko drukuje i to sporadycznie...

drukarki HP jak na użytek prywatny spisują się ok, z takim zastrzeżeniem, że zbyt długo nieużywane mają problem z tuszem - niestety czasami trzeba kupić nowy tusz, bo stary zasechł. ale to i tak nie są zbyt duże koszty na szczęście

Myślę, że po ponad roku to już te odpowiedzi raczej bez sensu? Zamykam.
Per Aspera Ad Astra

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.