Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.
REJESTRACJA

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup drukarki
 
#1

Hej,
Szukam opinii na temat tej drukarki HP Officejet Pro 8100, czy ktoś używa, chodzi o jakość jej wydruków i o to jak często wymienia się kardridże, może macie jakieś inne propozycje w tej cenie? 
#2

Dla mnie drukarka ma drukować, więc raczej nie zwracam uwagi na jej jakość. Jak chce zdjęcia drukować to do fotografa pójdę. Taniej wyjdzie.
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć... 
#3

Mam przykre wspomnienia po drukarkach HP. Miałem już klika i każda miała jakieś "ale".
Przesiadłem się na "kombajn" - Brother DCP-J715W i modele wyższe. Genialny sprzęt, również działa po WIFI, tusze są tanie, a przy tym bardzo wydajne.
Drukarka ma też skaner, a to znakomity plus. Jedyna jej wada (a może zaleta?) to... że się lubi czyścić, sama. Nawet o 3ciej w nocy. Uśmiech

Drukarka zaproponowana przeze mnie drukuje lepiej i szybciej w czerni, ciut gorzej w kolorze. Oczywiście do HP możesz dać specjalny papier, tusz i jakość wydruku będzie całkiem niezła, ale sporym kosztem. 
#4

ja mam najzwyklejszą , ponieważ tylko drukuje i to sporadycznie... 
#5

Myślę, że po ponad roku to już te odpowiedzi raczej bez sensu? Zamykam.
Per Aspera Ad Astra

Facebook   Twitter   Reddit  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.