Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja zmiany

Kamis, może ja powinnam to zacząć od tego.
Zrobienie z ilistio grupy dla graczy i napisanie na portalu 1k gier (bo akurat ktoś tam gra) to jest beznadziejny pomysł. Nie zapomnij że jak chcesz być informowany o nowościach to to ktoś musi to robić. - MOD itp. Piszesz się na to aby pisać 1k postów o nowościach w danej grze? Nie wydaje mi się. Zmieniacie te gry jak rekawiczki wiec co nowagra to nowa zakładka na portalu. To będzie tak, że ludzie będą szukać igły w snopie siana.
Ktoś coś będzie chciał, pomocy, to wszyscy aktywni powiedzą: sorry my tam nie gramy ..
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Tedi ma rację.
Pominę fakt że forum jest otwarte na inne gry i nie jest tylko o Ilisio bo i inna gildia ma swoje miejsce.
Miejsce na pisanie o innych grach jest na naszym forum, a ruch w tym dziale jest znikomy, więc raczej nie ma tym zainteresowania.
Poza tym jak już pisać o innej grze to ktoś musi to robić.
Jestem na NIE

Odpowiedz

Dodam, że te linki, co podałam tam w pierwszym poście, odnoszą się do tego, że tam piszą osoby o innej grze niż flyff czyli temat jest juz zrobiony jeden, jeśli chcesz pisać o np LOL / WOW / itp innych grach niż flyff, a nie chcesz mieszać tego w jednym temacie z WarZ to utwórz nowy. Ja nie gram w nic poza Flyffem, a także nie chce zmieniać jej na co innego.
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.