Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stat bug z kwietnia 2010 roku, naprawiony w 2015.

Stosuje tą sama taktyke Duży uśmiech Zapchamy im skrzynke
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

haha, usuneli kategorie "Account suspention" i zamkneli wszystkie tickety Duży uśmiech
Brawo.

Odpowiedz

Standardowa akcja. Zamiast rozwiazac, to usunac caly temat. w dupie to mam spamuje im na general.

Odpowiedz

Sprawdzcie skrzynkę, gdyż otrzymałem odpowiedź dziś. Niestety, blade 121H został trwale usunięty ;O

Odpowiedz

(02-03-2015, 13:02)Pootop napisał(a):  Standardowa akcja. Zamiast rozwiazac, to usunac caly temat. w dupie to mam spamuje im na general.

Masz racje Duży uśmiech jak nie drzwiami to oknami.

Odpowiedz

"Dear Customer,
Thank you for contacting Webzen Customer Support regarding this issue.
We have already given you the reason of this sanction in a previous message.
It has been decided that this account will be banned permanently. We won't discuss this matter further since this decision won't change.
Please be informed that any further ticket about this sanction will be closed without notification.
Please do not hesitate to contact us again if you come across an issue we can be of assistance with.
Kind regards,
Your Webzen Team"

... Smutny

Odpowiedz

ojej ale smuteczek

Odpowiedz

dostalem to samo :<

Odpowiedz

" Please do not hesitate to contact us again if you come across an issue we can be of assistance with."

Yay! Nie możemy Ci pomóc, ale jeśli masz inny problem napisz, odpiszemy, że nie możemy Ci pomóc.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Jakby się uprzeć to moglibyśmy wygrać z nimi sprawę w sądzie Duży uśmiech Za łamanie ich własnych regulaminów

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.