Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stat bug z kwietnia 2010 roku, naprawiony w 2015.

Błąd 

Brawo webzen!  Huh

Odkąd weszła v15 (kwiecień 2010 roku) wprowadzono buff pet'y, które... miały pewien błąd.
Określić jak dawno temu to było może fakt, że jeszcze wtedy nie było 3rd job'ów, a wprowadzono dopiero po raz pierwszy możliwość level'owania dalej osobom z Hero (z 121lv do 129lv).
Pojawiły się wtedy takie cuda jak Lusak'i.

Wracając do tematu, bug był w grze już od dawna. Co takiego nam dawał?
Dzięki buff bead'om do pet'a, można było "hackować" stat'y. Bug'a naprawiał dopiero relog postaci, ale nie zmienia to faktu, że cały proceder był powtarzalny. Posiadanie 1000 str, 1000 int, 1000 dex, 1000 sta było jak najbardziej możliwe. Kwestia tego ile bead'ów udało nam się "włączyć".
Do użycia bug'a służył nam zwykły buff pet, buff beady i NPC (kowal we Flaris)-  to wszystko, żadnych modyfikacji gry, czy innego typu cudów.

Bug powinien zostać dziś naprawiony, poniżej zamieszczam film obrazujący błąd gry.

P.S. Możliwość "teleportowania" się dzięki takim buff pet'om nadal nie została poprawiona, aczkolwiek ona akurat wymaga pewnej modyfikacji gry.

Odpowiedz

Lols bez jaj był taki bug a teraz dopiero sie o tym dowiedziałem O.o sa jeszcze jakieś ciekawe bugi ?Język

Odpowiedz

Ostro! :o
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Taka ciekawostka: posypały się bany. Napisano, że są to permanentne bany. Na chwilę obecną gracze starają się, aby zgodnie z regulaminem był to temp ban.

Co więcej, zbanowano tylko osoby, które ostatnio łamały regulamin, lub które zostały zgłoszone przez innych graczy za używanie błędu z bead'ami.

Odpowiedz

Albo sytuacja wymuszona przez innych graczy (niech buguje będzie ban) albo przypadek.
Ja sprawdzałem bug i bana póki co nie mam (twu twu)
Ale moim zdaniem to głupota, sami zostawili dziurę i sypia się bany na i tak ledwo żyjącym servie

Odpowiedz

Zbanowano też i mnie... napisałam ticketa to mi powiedzieli, że korzystałam z pewnych nadużyć i dlatego mi zablokowali na stałe....
Nie przejełabym się tym aż tak bardzo gdybym nie miała u siebie całego eq należącego do Pati :| ...
walczę, napisałam im drugiego ticketa, że czuję się oszukana i bezpodstawnie oskarżona....
jeżeli nic z tego nie wyjdzie to do gry na pewno nie wrócę.... nie mam tam już nic więcej, to była moja jedyna postać na której akurat w tym momencie miałam swoj caly (niewielki ale cały) dobytek ........

Odpowiedz

(01-19-2015, 14:00)Sandx3 napisał(a):  Zbanowano też i mnie... napisałam ticketa to mi powiedzieli, że korzystałam z pewnych nadużyć i dlatego mi zablokowali na stałe....
Nie przejełabym się tym aż tak bardzo gdybym nie miała u siebie całego eq należącego do Pati :| ...
walczę, napisałam im drugiego ticketa, że czuję się oszukana i bezpodstawnie oskarżona....
jeżeli nic z tego nie wyjdzie to do gry na pewno nie wrócę.... nie mam tam już nic więcej, to była moja jedyna postać na której akurat w tym momencie miałam swoj caly (niewielki ale cały) dobytek ........

Serio?! Huh
Jeszcze chwila i całego USA zbanują, tylko po to, żeby na CW się przenosić.

Sandzia, informuj nas na bieżąco.

Odpowiedz

Póki co odpisali mi na drugiego ticketa wmawiając, że używałam pet buga.
Znów odpowiedziałam, że mnie oskarżają o coś co nie zrobiłam, że mam te konto na flyffie od 9 lat i nigdy nie dostałam żadnego bana więc z jakiej racji teraz mi dali perm bana, przytoczyłam im ten ich 'regulamin' który mówi, że za 1 ostrzezenie jest 10dni....

cos czuje ze nic nie wywalcze. Zenada, jak tak w ogole mozna.
Ewidentnie mi tu śmierdzi zamknięciem serwera US!!!

Odpowiedz

No śmierdzi śmierdzi... ale Sandra.. ''nie porzucaj nadzieje jakoć się kolwiek dzieje" Może coś wywalczysz chociaż Ty...

A jak nie to w dupę z tym, niech się gonią ziemniaki Oczko

Odpowiedz

Przestali mi odpisywać ... jak już mam mocny argument to najlepiej przestać odpowiadać...
no cóż... więc codziennie będę im wysyłać tego samego ticketa. Aż mi w końcu odpiszą.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.