Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

Ankieta: Jak oceniasz nową opcję portalu (jako stronę główną)?
Dobra, podoba mi się, będę z niej korzystać!
Dobra, ale nie będę z niech korzystać.
Nieciekawa, nie podoba mi się i nie będę z niej korzystać.
Nieciekawa, nie podoba mi się, ale i tak będę z niej korzystać.
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum, co poprawiamy?

Ja mam dysleksie, ale dzieki tabie to co chwile sprawdzam czy jakis bledow nie zrobilam Język Taba wierzymy w Ciebie Uśmiech xxx
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

(01-04-2015, 20:27)TediBear napisał(a):  Ogolnie chyba juz wszystko dziala Uśmiech

Zostały jeszcze 2 małe rzeczy i jedna spora modyfikacja, ale mam na nią koncepcję. Na przyszły tydzień powinny być gotowe.

Odpowiedz

A potem zaczniemy znowu grać ^^ bo forum się uporządkuje Uśmiech

Odpowiedz

(01-04-2015, 22:32)TediBear napisał(a):  Ja mam dysleksie, ale dzieki tabie to co chwile sprawdzam czy jakis bledow nie zrobilam Język Taba wierzymy w Ciebie Uśmiech xxx

Zdaniem nauczycieli dysleksja to fanaberia albo usprawiedliwienie lenistwa lub głupoty.
Kiedyś mówiło się leń, nieuk a teraz się mówi dyslektyk. Kiedyś mówiło się leń, kombinator, nierób teraz się taką osobę nazywa freelancerem. Takich przykładów można wymienić więcej. A tak poza tym każda przeglądarka podkreśla błędy na czerwono więc sorry ale dysleksja to nie tłumaczenie. Sorki ale nie mogłem się powstrzymać xD

A co do tematu dodajcie datę, godz  tak jak w załączonym screenie.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

(01-06-2015, 03:54)Adam2m napisał(a):  
(01-04-2015, 22:32)TediBear napisał(a):  Ja mam dysleksie, ale dzieki tabie to co chwile sprawdzam czy jakis bledow nie zrobilam Język Taba wierzymy w Ciebie Uśmiech xxx

Zdaniem nauczycieli dysleksja to fanaberia albo usprawiedliwienie lenistwa lub głupoty.
Kiedyś mówiło się leń, nieuk a teraz się mówi dyslektyk. Kiedyś mówiło się leń, kombinator, nierób teraz się taką osobę nazywa freelancerem. Takich przykładów można wymienić więcej. A tak poza tym każda przeglądarka podkreśla błędy na czerwono więc sorry ale dysleksja to nie tłumaczenie. Sorki ale nie mogłem się powstrzymać xD

A co do tematu dodajcie datę, godz  tak jak w załączonym screenie.
Wiesz, też bym tak chciała powiedzieć, czytanie książek,  dyktanda, nauka ortografii,  pisanie itp powinny mnie nauczyć podstaw poprawnej polszczyzny. Uwierz mi,  że ja to znam, znam zasady ortografii,  ale jak pisze to pod wpływem stresu myślę tylko, aby napisać, a nie musi to być poprawnie. 

Btw, czy doczytałeś się też,  że nie mieszkam w Polsce? 
I never had any problems with english,  cus english is much easyer than polish. 

Odpowiedz

(01-06-2015, 08:34)TediBear napisał(a):  Btw, czy doczytałeś się też,  że nie mieszkam w Polsce? 
Nie doczytałem się bo to co napisałem na temat dysleksji to nie atak na twoją osobę.
Za dużo młodzieży za nim coś napisze używa tłumaczenia " sorry za błędy ale mam dysleksję". Na forach gdzie udziela się młodzież co 2 osoba tłumaczy niedbalstwo w pisaniu dysleksją.

(01-06-2015, 08:34)TediBear napisał(a):  I never had any problems with english,  cus english is much easyer than polish. 
polska język trudna język Uśmiech
To że  masz trudności z pisaniem po Polsku bo mieszkasz za granicą to nie dysleksja.
Właśnie zostałaś wyleczona z dysleksji Uśmiech

Odpowiedz

Odpowiedz

(01-06-2015, 11:03)Adam2m napisał(a):  Jak się na tym forum edytuje posty ?

Edycja została wyłączona, gdyż zbyt często zdarzało się, jakoby użytkownicy zmieniali treści swoich postów (często na takie o zupełnie innym przekazie) powodując zamęt. Dlatego też w regulaminie nie ma wpisu, który zakazywałby podwójnych postów Uśmiech
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Trzymajmy się głównego tematu tego postu.

@Adam2m Ludzie (specjaliści /lekarze) w jakiś sposób wiedzą kto ma dysleksja, a kto nie, więc jak myślisz, że przebywanie w obcym kraju od lat pomaga w pamiętania j . polskiego to może się zamienimy? Ja się cieszę, że jestem tu na forum i mogę pisać w j.polskim, bo ostatni raz na papierze to pisałam pare dobrych lat temu.

Odpowiedz

Wydaje mi się że , paleta kolorów powinna być bardziej żywa, albo chociaż więcej kolorów do wyboru.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.