Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

Ankieta: Jak oceniasz nową opcję portalu (jako stronę główną)?
Dobra, podoba mi się, będę z niej korzystać!
Dobra, ale nie będę z niech korzystać.
Nieciekawa, nie podoba mi się i nie będę z niej korzystać.
Nieciekawa, nie podoba mi się, ale i tak będę z niej korzystać.
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum, co poprawiamy?

[Obrazek: 679kx0.jpgp] ja tam widze nie wiem jak ty ;]

Odpowiedz

Mam na mysli, że nie można kliknąć tam :<
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Komp za niedługo będzie to odpowiem na wszystko.

1. Jak się wchodzi do was (Mod) w podgląd profilu to nie widać co przeglądacie / kiedy byliście online :<

2. Teraz będzie wielki bajzer na naszym dziale gildii :< bo umowa była, że żeby nie było bałaganu, to będziemy używać edycji. Awwww :< bo nie można edytować

3. Zmień tło na forum na jakieś z anime tak jak jest na stronie Flyffa :3 lepiej to wygląda niż nudny biały.

Odpowiedz

(12-29-2014, 22:32)TediBear napisał(a):  Komp za niedługo będzie to odpowiem na wszystko.

Czekamy Nieśmiały

btw poprawiona literówka w "wiadomośći"- nieprzeczytane wiadomości w skrzynce skutkują zmiana koloru napisu i ikonki.

Odpowiedz

No to chyba juz moge odpisac Uśmiech co mi tu jeszcze nie pasuje a co juz jest ok Uśmiech
1. Czerwone teczki przy nowych postach zminiaja kolor na zwykly tylko wtedy gdy klikne na dany post i nie zrobie 'cofnij' tylko klikne na inna zakladke.
2. Date ur. rozumiem, ze tylko moge napisac w zakladce 'Opis', bo samo mi nie nie pokaze > to po co to w ogole komu? mam na mysli to ze przy dacie jest opcja 'pokaz publicznie'...jak nie dziala to nie potrzeba mylic tez nowych userow forum
3. Zauwazylam, ze pojemnosc skrzynki tez jest zwiekszona
4. Link do mojego portalu tez sie pokazuje Uśmiech
5. Po tym tygodniu przyznaje ze Taba nie poprawia Shoutbox'a Uśmiech to dobrze Uśmiech (no i nas na nim Uśmiech
6. Jak się wchodzi do was (Mod) w podgląd profilu to nie widać co przeglądacie / kiedy byliście online :< Czasem szybciej chwyce Tabe na fb niz na forum jakiegokolwiek MODa
8. Zmień tło na forum na jakieś z anime tak jak jest na stronie Flyffa :3 lepiej to wygląda niż nudny biały.
9. Nie mozna zobaczyc / kliknac na nowozarejestrowane soby :< zawsze sprawdzam, bo moze znajdzie sie nowe osoby do Gildi w taki sposob :3 > jedynie na portalu

Odpowiedz

Odpowiedziałem na wiadomość.
Po raz kolejny przypominam, że zanim coś zamieścimy w tym temacie, powinniśmy sprawdzić, czy czasem dany wątek nie został omówiony na pierwszej stronie tego tematu.
W przypadku błędów: sprawdźmy przynajmniej dwa razy, czy aby na pewno "to" był błąd.

Odpowiedz

Ogolnie chyba juz wszystko dziala Uśmiech

Odpowiedz

(01-04-2015, 00:09)TediBear napisał(a):  5. Po tym tygodniu przyznaje ze Taba nie poprawia Shoutbox'a Uśmiech to dobrze Uśmiech

Nie poprawiam niczego. Prosiłem Ciaka, by odebrał mi prawa moda, ale Ciak się nie zgadza.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(01-04-2015, 21:25)Suowik napisał(a):  
(01-04-2015, 00:09)TediBear napisał(a):  5. Po tym tygodniu przyznaje ze Taba nie poprawia Shoutbox'a Uśmiech to dobrze Uśmiech

Nie poprawiam niczego. Prosiłem Ciaka, by odebrał mi prawa moda, ale Ciak się nie zgadza.

Tez sie nie zgadzam! Mod to nie tylko poprawianie bledow Uśmiech

Odpowiedz

A dla mnie było bardzo ważne to co Taba robił, to był kawał dobrej roboty. Nie każdy jest orłem z polskiego, ale czasem krew zalewa jak się czyta to co inni wypocili.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.