Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

Ankieta: Jak oceniasz nową opcję portalu (jako stronę główną)?
Dobra, podoba mi się, będę z niej korzystać!
Dobra, ale nie będę z niech korzystać.
Nieciekawa, nie podoba mi się i nie będę z niej korzystać.
Nieciekawa, nie podoba mi się, ale i tak będę z niej korzystać.
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum, co poprawiamy?

Dodam, że chciałabym, aby wróciła opcja edycji postów
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

(12-21-2014, 21:11)Popieram Ami  TediBear napisał(a):  Nie będę się udzielać względem ankiety.

Co mi się nie podoba:
1. Brak daty ur. :< pomimo, że ustawiłam, że jest publiczne to tego nie widać.
2.  Weszłam w dział juz 3 razy (Gildijne eventy/Eventy/ jakiś dział na Clockwork) i nadal teczka jest czerwona.
Btw, na wcześniejszym forum nie pamiętam, żeby były białe i niebieskie teczki, zawsze przeglądałam od góry do dołu, po datach, wszystkie nowe tematy.
3. Mój link ustawiony w Mój Profil nie jest widoczny dla wszystkich :<
4. Po co ta strona startowa.. jak wszyscy pewnie i tak oglądają tylko forum
5. Potrzebuje większej pojemności na skrzynce mailowej...
6. Jak pisze 'szybką odpowiedź' to raz wyśle > nie pokaże się,  że jest napisane > wysyłam drugi raz i pisze,  że jest już napisane, a nie widać. Odswierzam str i widzę,  że jest.
7.  Jeśli już Taba ma poprawiać błędy to niech ograniczy się tylko do postów, a nie Shoutbox'a (chyba, że coś będzie pisane z wulgaryzmami czy też coś niekulturalnego..itp)
8. Zmieńmy tło na jakieś z Flyffa
9. Kolor nowych mailów powinien być bardziej wyrazisty
10. Kalendarz z eventami webzemu byłby spoko Uśmiech powiedzmy,  jeden kolor dla eventów ogolnych i inny dla naszych wewnetrznych widoczny dla nas tylko
11. Daty przy działach,  aby nie tylko kolor oznaczał, że jest coś nowego..nie chce mi się zawsze wchodzić w dany dział i patrzeć coś tam jest nowego.
12. Smutno, że nie można zobaczyć co wy aktualnie sprawdzacie :<
13. Co do loga to też mozna dać jakieś bardziej animowane

Co mi się podoba...
1. Shoutbox spoko wygląda
2. Dział profilu i wiadomości na górze też dobrze zrobiony

Popieram ami

Odpowiedz

(12-21-2014, 21:11)TediBear napisał(a):  Nie będę się udzielać względem ankiety.

Co mi się nie podoba:
1. Brak daty ur. :< pomimo, że ustawiłam, że jest publiczne to tego nie widać.
2. Weszłam w dział juz 3 razy (Gildijne eventy/Eventy/ jakiś dział na Clockwork) i nadal teczka jest czerwona.
Btw, na wcześniejszym forum nie pamiętam, żeby były białe i niebieskie teczki, zawsze przeglądałam od góry do dołu, po datach, wszystkie nowe tematy.
3. Mój link ustawiony w Mój Profil nie jest widoczny dla wszystkich :<
4. Po co ta strona startowa.. jak wszyscy pewnie i tak oglądają tylko forum
5. Potrzebuje większej pojemności na skrzynce mailowej...
6. Jak pisze 'szybką odpowiedź' to raz wyśle > nie pokaże się, że jest napisane > wysyłam drugi raz i pisze, że jest już napisane, a nie widać. Odswierzam str i widzę, że jest.
7. Jeśli już Taba ma poprawiać błędy to niech ograniczy się tylko do postów, a nie Shoutbox'a (chyba, że coś będzie pisane z wulgaryzmami czy też coś niekulturalnego..itp)
8. Zmieńmy tło na jakieś z Flyffa
9. Kolor nowych mailów powinien być bardziej wyrazisty
10. Kalendarz z eventami webzemu byłby spoko Uśmiech powiedzmy, jeden kolor dla eventów ogolnych i inny dla naszych wewnetrznych widoczny dla nas tylko
11. Daty przy działach, aby nie tylko kolor oznaczał, że jest coś nowego..nie chce mi się zawsze wchodzić w dany dział i patrzeć coś tam jest nowego.
12. Smutno, że nie można zobaczyć co wy aktualnie sprawdzacie :<
13. Co do loga to też mozna dać jakieś bardziej animowane

Co mi się podoba...
1. Shoutbox spoko wygląda
2. Dział profilu i wiadomości na górze też dobrze zrobiony

Jestem za popieram Ami

Odpowiedz

Cwaniaki. Podejrzany

1. Poprawię.

2. Przeczytać politykę prywatności. Kliknięcie na teczkę, lub oznaczenie działu jako przeczytany, lub przeczytanie wątku zmienia kolor z czerwonego- co mam tutaj poprawić, nie rozumiem. Proszę o sprecyzowanie wypowiedzi, własnymi słowami, każdą z osób, oddzielnie.

3. Nie macie strony na chwilę obecną (2 posty powyżej włącznie), jak mam ją naprawić? Ami natomiast ma, to poprawię, jak już wyjaśnicie o co chodzi z wątkiem poprzednim.

4. Po to mamy ankietę, problem w tym, że na chwilę obecną w owej ankiecie wszyscy (poza mną, żeby nie było wątpliwości) zadeklarowali, że ze strony będą korzystać. Zdradzę Wam sekret, że strona ma swoją stronę główną, ale możecie ją sami zadeklarować. Niesamowite, prawda? Nawet możecie ustawić, żeby za każdym razem po wejściu na forum ustawiało się okno odpowiedzi w tym wątku. Takie czary. Adres forum: flyff.com.pl/index.php przekierowuje na forum, jeśli z niego korzystaliście często to Wasza przeglądarka właśnie przekieruje Was na forum, a nie na portal.
Istnieje opcja zakładek/dodawania stron do ulubionych i takie tam, to możecie ustawić sami, jest wybór- nie chcecie, to nie musicie używać. Problem w tym, że ankieta pokazuje, że jednak wszyscy (oprócz mnie) chcą korzystać z portalu. Przyznam, że wyrażenie swojej opinii w tej kwestii, a nie zagłosowanie w tej sprawie w ankiecie mnie mocno myli. Właśnie tworzyłem ankietę z różnymi logo forum, ale patrząc na wyniki, a ilość postów, to mam pewne wątpliwości
[Obrazek: attachment.php?aid=148]

5. "Potrzebuje większej pojemności na skrzynce mailowej..."- zmienić dostawcę poczty e-mail? Co ja poradzę, serio, Wasza skrzynka mail, nie moja.
Jeśli chodziło natomiast o prywatne wiadomości na forum:
Proszę mi podać swój limit poczty prywatnej, abym zajął się całą sprawą. Podpowiem, że w momencie pisania wiadomości każdy z Was miał inny limit, co więcej, nie każdy go osiągnął. Podchodźcie do sprawy poważnie, limity i tak zwiększę, ale nie lubię być tak traktowany "na odwal się".

6.Przeczytaliście post Ami chociaż?
Pisałem, że zostało to poprawione, wczoraj.

Czekam na Wasze odpowiedzi z niecierpliwością, żeby zająć się dalej poprawkami (kolejnymi z listy)

PS Czy pisałem już, że ankieta jest ważna?

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Ciak :<
1. Jak bym umiała robić film, to bym Ci pokazała jak wchodzę w dział i klikam w zakładkę na forum, i nadal jest czerwona - nie zawsze, ale jest
2. Zmieniłam juz zakładkę na bezpośrednie do przejscia na forum
*. 25min juz pisze dwa podpunkty co za masakra bez kompa :<
3. Co względem ankiety? Ja powiem, że nie zgadzam się z żadną z tych odp, dlatego nie będę jej wypełniać - chyba, że dasz opcje - bylabym bardziej aktywna, gdyby zmieniło się kila rzeczy. Czyli jak juz musze to sobie wejde tu, aczkolwiek wole teraz priv. Nie będę zaznaczać, że nic mi się nie podoba i nie będę go używać, czyli jak musze to i będę - ALE UPRZYMIL TO JAKOŚ
4. 100 wiadomości w skrzynce mailowej ( prywatne wiadomości na forum) to za mało daj 200 to może szybko się nie zapełni. To, że wcześniej nie była zapelniona to tylko dlatego, że było coś takiego jak priv na Shoutbox'ie, teraz się szykuje duuuuuzoooo więcej priv niż wcześniej.
5. A co ma wygląd do pisania? :< Chciałabym, aby to forum nie było "dretwe" dodaj kolorów. Też mogę zaznaczyć - spoko jest wszystko...ale nic nie zostanie zmienione przez to :< staram się coś wywalczyć, ale chyba więcej ludzi będzie mi potrzeba :< ahhh, a jeszcze bez lapka to nie ma z nimi kontaktu
6. Poczekam na naprawę lapka i zobaczenia efektów twojej pracy tu :3 bo jeszcze duuuzoooo jest do zrobienia.

Odpowiedz

Moge dodać, że podoba mi się w Shoutbox'ie to, że jak klikne to od razu przenosi mnie na profil danej osoby. Aczkolwiek na Shoutbox'ie to fajnie by było klikając na daną osobę i wyskakiwala lista - "przejdź na profil" i " napisz priv", jak już nie da się pisać priv na SB -> ale domyślam się, że powiesz, że zakładka "Wiadomości" jest bezpośrednio na stronie, gdzie mogę kliknąć i wpisać tylko do kogo ma być priv. Tyllo ten mój pomysł byłby chyba szybszy >

Również podoba mi się pisanie na priv czy też w komentarzach, że od razu widzieć czy dany wyraz jest kolorowy czy tez nie. Ta funkcja jest super, bo jak wiem nie tylko ja miałam z nią problemy Uśmiech

Odpowiedz

Do powyższych postów się odniosłem, czytać, odpowiadać i zgłaszać poprawki dalej Uśmiech

Odpowiedz

Data ur nadal nie jest widoczna :<

Odpowiedz

(12-24-2014, 00:52)TediBear napisał(a):  Data ur nadal nie jest widoczna :<

Nie jest, napisałem już raz dlaczego i jak ją można mimo to ukazać na profilu.

Odpowiedz

Czemu nie można zobaczyć nowych osób, które się zarejestrowały?

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.