Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

Ankieta: Jak oceniasz nową opcję portalu (jako stronę główną)?
Dobra, podoba mi się, będę z niej korzystać!
Dobra, ale nie będę z niech korzystać.
Nieciekawa, nie podoba mi się i nie będę z niej korzystać.
Nieciekawa, nie podoba mi się, ale i tak będę z niej korzystać.
[Wyniki ankiety]

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum, co poprawiamy?

W związku z nową wersją forum pojawiły się pewne życzenia użytkowników.
Chętnie posłuchamy i Waszych:
- Czego Wam brakuje na forum?
- Co się nie podoba?
- Co się podoba?

Jednocześnie mamy też dla Was pytanie odnośnie tego, czy podoba się Wam strona główna, czyli portal, który znajduje się pod tym linkiem:
kliknij mnie!

Historia zmian (błędny zgłoszone przez minimum 2 użytkowników mają pierwszeństwo):

(12-21-2014, 21:11)TediBear napisał(a):  6. Jak pisze 'szybką odpowiedź' to raz wyśle > nie pokaże się,  że jest napisane > wysyłam drugi raz i pisze,  że jest już napisane, a nie widać. Odswierzam str i widzę,  że jest.
Poprawione.

(12-21-2014, 21:11)TediBear napisał(a):  5. Potrzebuje większej pojemności na skrzynce mailowej...
Zwiększono limity prywatnych wiadomości na forum z 100,200,250 wiadomości na 400.

(12-21-2014, 19:41)Suowik napisał(a):  Nie podoba mi się wciąż aktywny kolorek teczki przy dziale, który ma poddziały, podczas gdy wszystkie tematy zostały przeczytane. Skoro zabrałeś wyświetlanie dat od razu (bez najeżdżania myszką na zegarek), to napraw chociaż to.

(12-21-2014, 21:11)TediBear napisał(a):  2. Weszłam w dział juz 3 razy (Gildijne eventy/Eventy/ jakiś dział na Clockwork) i nadal teczka jest czerwona.
U mnie już działa- do testów, pamiętać o ustawieniach przeglądarki (patrz polityka prywatności), a dokładniej o ciasteczkach. Również przypominam, że przeczytanie postu lub oznaczenie działów jak przeczytanych lub  "kliknięcie" na teczkę zmienia kolor z czerwonego.

(12-21-2014, 21:11)TediBear napisał(a):  3. Mój link ustawiony w Mój Profil nie jest widoczny dla wszystkich :<
Już jest.

(12-21-2014, 21:11)TediBear napisał(a):  1. Brak daty ur. :< pomimo, że ustawiłam, że jest publiczne to tego nie widać.
Jest widoczna wtedy, gdy masz urodziny (na dole strony, gdzie pojawia się informacja). Celowo pole zostało usunięte z profilu użytkownika, ponieważ jest to zdecydowanie zbyt szczegółowa informacja jak na forum o grze. Możesz napisać o niej w swojej zakładce "O sobie". Zostaje po staremu.

(12-21-2014, 21:11)TediBear napisał(a):  7. Jeśli już Taba ma poprawiać błędy to niech ograniczy się tylko do postów, a nie Shoutbox'a (chyba, że coś będzie pisane z wulgaryzmami czy też coś niekulturalnego..itp)
Sama stwierdziłaś, że jest to potrzebne. Moderacja shoutbox'a będzie, ponieważ niedopuszczalne jest, aby była to strefa wolna od reguł, chyba, że chcesz, aby użytkownicy dowolnie wrzucali linki do "podejrzanych" portali, a my, żebyśmy nie mogli takich linków usunąć. Zostaje po staremu.

(12-21-2014, 21:11)TediBear napisał(a):  12. Smutno, że nie można zobaczyć co wy aktualnie sprawdzacie :<
Nie wiem o co chodzi.

(12-21-2014, 21:11)TediBear napisał(a):  11. Daty przy działach, aby nie tylko kolor oznaczał, że jest coś nowego..nie chce mi się zawsze wchodzić w dany dział i patrzeć coś tam jest nowego.
(12-21-2014, 19:50)kamisxd napisał(a):  Kolor i jeszcze raz kolor ten biały jest masakra taki nudny ;] Logo , kalendarz który powinien znajdować sie na stronie głównej i przypomniał by graczom o wydarzeniach z flyffa ;] I jeszcze logo taki za sztywne ;]
Powrócimy do tematu, jak obecny wygląd i szablon stanie się stabilny, teraz nie będzie tworzony nowy szablon, podczas, gdy do obecnego zgłaszane są prośby o poprawki.

(12-21-2014, 22:34)rogal napisał(a):  2. PORTAL przenosi do eventów, czy tak miało być?
Tak, to celowe.

(12-21-2014, 22:34)rogal napisał(a):  w dodatku gdy usuwam tego drugiego nadal go widzę (inni pewnie go nie widzą) z opcją przywróć post.
Dokładnie tak, została dodana możliwość "ukrywania" posta i możliwość go przywracania.

(12-21-2014, 22:40)TediBear napisał(a):  Dodam, że chciałabym, aby wróciła opcja edycji postów
Zostało to wprowadzone dosyć dawno temu, celowo. Nie chcemy, aby użytkownik, który nie miał racji, nagle edytował swój post w taki sposób, że cała dyskusja traci sens. Na wnioski użytkowników nadajemy uprawnienia tam, gdzie jest to potrzebne (na przykład dział targ).

(12-23-2014, 00:01)TediBear napisał(a):  3. Co względem ankiety? Ja powiem, że nie zgadzam się z żadną z tych odp, dlatego nie będę jej wypełniać - chyba, że dasz opcje - bylabym bardziej aktywna, gdyby zmieniło się kila rzeczy. Czyli jak juz musze to sobie wejde tu, aczkolwiek wole teraz priv. Nie będę zaznaczać,  że nic mi się nie podoba i nie będę go używać,  czyli jak musze to i będę - ALE UPRZYMIL TO JAKOŚ
5. A co ma wygląd do pisania? :< Chciałabym, aby to forum nie było "dretwe" dodaj kolorów. Też mogę zaznaczyć - spoko jest wszystko...ale nic nie zostanie zmienione przez to :< staram się coś wywalczyć, ale chyba więcej ludzi będzie mi potrzeba :< ahhh, a jeszcze bez lapka to nie ma z nimi kontaktu

Ankieta jest prosta: albo Ci się podoba, albo nie. Albo używasz portalu (strony głównej), albo nie. Nie możesz się z tym nie zgodzić, bo ankieta jest napisana w taki sposób, że to wyklucza. Możesz co najwyżej nie wyrazić swojej opinii nie biorąc udziału w ankiecie, ale i tak wyraziłaś opinię w poście. "ALE UPRZYMIL TO JAKOŚ"? Nigdy zrozumiem kobiet, podaj proszę przykład konkretny.
Odnoszę wrażenie, że chyba  nie rozumiesz ankiety, dotyczy ona nie całego forum, ale strony głównej, czyli samego portalu- tego co tam jest. Pytamy o to, czy się ta strona główna (portal który jest od razu wyświetlany po przejściu na stronę flyff.com.pl) podoba i czy z niego będziecie korzystać.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

(01-04-2015, 00:09)TediBear napisał(a):  1. Czerwone teczki przy nowych postach zminiaja kolor na zwykly tylko wtedy gdy klikne na dany post i nie zrobie 'cofnij' tylko klikne na inna zakladke.
2. Date ur. rozumiem, ze tylko moge napisac w zakladce 'Opis', bo samo mi nie nie pokaze > to po co to w ogole komu? mam na mysli to ze przy dacie jest opcja 'pokaz publicznie'...jak nie dziala to nie potrzeba mylic tez nowych userow forum
3. Zauwazylam, ze pojemnosc skrzynki tez jest zwiekszona
4. Link do mojego portalu tez sie pokazuje Uśmiech
5. Po tym tygodniu przyznaje ze Taba nie poprawia Shoutbox'a Uśmiech to dobrze Uśmiech (no i nas na nim Uśmiech
6. Jak się wchodzi do was (Mod) w podgląd profilu to nie widać co przeglądacie / kiedy byliście online :< Czasem szybciej chwyce Tabe na fb niz na forum jakiegokolwiek MODa
8. Zmień tło na forum na jakieś z anime tak jak jest na stronie Flyffa :3 lepiej to wygląda niż nudny biały.
9. Nie mozna zobaczyc / kliknac na nowozarejestrowane soby :< zawsze sprawdzam, bo moze znajdzie sie nowe osoby do Gildi w taki sposob :3 > jedynie na portalu
1. Pisałem o tym, przeczytaj mój post, a potem się odnieś do niego. Uśmiech
2. Pisałem o tym, przeczytaj mój post, a potem się odnieś do niego. Uśmiech - doszedł kalendarz, teraz tam są też urodzinki.
3. ~
4. ~
5. ~
6. Sprawdź raz jeszcze, a potem jeszcze raz. Następnie przeczytaj to co pisałem wcześniej i sprawdź ustawienia profilu, ostatni raz odsyłam do polityki prywatności.
7? Nie widzę podpunktu nr 7.
8. Pisałem o tym, przeczytaj mój post, a potem się odnieś do niego. Uśmiech
9. Dodam jeszcze dziś.
(01-04-2015, 00:09)TediBear napisał(a):  2. Teraz będzie wielki bajzer na naszym dziale gildii :< bo umowa była, że żeby nie było bałaganu, to będziemy używać edycji. Awwww :< bo nie można edytować
2. Pisałem o tym, przeczytaj mój post, a potem się odnieś do niego. Uśmiech

Odpowiedz

Kącik Gildyjny - dopisz której gildii. To samo przy nieobecnościach. Będąc w temacie nie widzę w którym dziale jestem, przez co mogę źle wysłać (co się już raz zdarzyło Maziemu).
Co do braków, skonfrontuj ze sobą starą i nową stronę profilu usera i uzupełnij braki.
Podoba mi się nowy kolorek, biały, czysty i przejrzysty.
Nie podoba mi się wciąż aktywny kolorek teczki przy dziale, który ma poddziały, podczas gdy wszystkie tematy zostały przeczytane. Skoro zabrałeś wyświetlanie dat od razu (bez najeżdżania myszką na zegarek), to napraw chociaż to.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(12-21-2014, 19:41)Suowik napisał(a):  Kącik Gildyjny - dopisz której gildii. To samo przy nieobecnościach. Będąc w temacie nie widzę w którym dziale jestem, przez co mogę źle wysłać (co się już raz zdarzyło Maziemu).
Co do braków, skonfrontuj ze sobą starą i nową stronę profilu usera i uzupełnij braki.
Podoba mi się nowy kolorek, biały, czysty i przejrzysty.
Nie podoba mi się wciąż aktywny kolorek teczki przy dziale, który ma poddziały, podczas gdy wszystkie tematy zostały przeczytane. Skoro zabrałeś wyświetlanie dat od razu (bez najeżdżania myszką na zegarek), to napraw chociaż to.

1.Kącik Gildyjny, ok jak ktoś to poprze, dodam info zamiast w opisie to w nazwie.
2. "Co do braków, skonfrontuj ze sobą starą i nową stronę profilu usera i uzupełnij braki." podaj przykład, profil usera ma kilka widoków.
3. Z tymi działami nieprzeczytanymi, sprawdź teraz. Uśmiech

Odpowiedz

Kolor i jeszcze raz kolor ten biały jest masakra taki nudny ;] Logo , kalendarz który powinien znajdować sie na stronie głównej i przypomniał by graczom o wydarzeniach z flyffa ;] I jeszcze logo taki za sztywne ;]

Odpowiedz

(12-21-2014, 19:49)CiaPL napisał(a):  2. "Co do braków, skonfrontuj ze sobą starą i nową stronę profilu usera i uzupełnij braki." podaj przykład, profil usera ma kilka widoków.

Znam tylko dwa, stary i nowy. Do starego dostępu nie mam, jeśli Ty masz, to sobie zobacz.
http://flyff.com.pl/User-CiaPL

(12-21-2014, 19:49)CiaPL napisał(a):  3. Z tymi działami nieprzeczytanymi, sprawdź teraz. Uśmiech
Jak ktoś napisze coś w tamtych działach, to sprawdzę.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Tak, logo mogłoby być zdecydowanie lepsze :x
a tak ogólnie to ciężko mi się tu odnaleźć :O

Odpowiedz

(12-21-2014, 19:54)Suowik napisał(a):  
(12-21-2014, 19:49)CiaPL napisał(a):  2. "Co do braków, skonfrontuj ze sobą starą i nową stronę profilu usera i uzupełnij braki." podaj przykład, profil usera ma kilka widoków.

Znam tylko dwa, stary i nowy. Do starego dostępu nie mam, jeśli Ty masz, to sobie zobacz.
http://flyff.com.pl/User-CiaPL

Podgląd profilu (podsumowanie) podgląd edycji, do tego dochodzą widoki Administratora i Moderatora, podaj nazwy pól, których Ci brakuje.
Jednym z nich są urodziny, Ami już wspomniała.

(12-21-2014, 20:12)Sandx3 napisał(a):  Tak, logo mogłoby być zdecydowanie lepsze :x
a tak ogólnie to ciężko mi się tu odnaleźć :O

Ehhh, a ja celowo zmieniłem je na proste, dobrze, pomyślimy nad logo.

Odpowiedz

Nie będę się udzielać względem ankiety.

Co mi się nie podoba:
1. Brak daty ur. :< pomimo, że ustawiłam, że jest publiczne to tego nie widać.
2. Weszłam w dział juz 3 razy (Gildijne eventy/Eventy/ jakiś dział na Clockwork) i nadal teczka jest czerwona.
Btw, na wcześniejszym forum nie pamiętam, żeby były białe i niebieskie teczki, zawsze przeglądałam od góry do dołu, po datach, wszystkie nowe tematy.
3. Mój link ustawiony w Mój Profil nie jest widoczny dla wszystkich :<
4. Po co ta strona startowa.. jak wszyscy pewnie i tak oglądają tylko forum
5. Potrzebuje większej pojemności na skrzynce mailowej...
6. Jak pisze 'szybką odpowiedź' to raz wyśle > nie pokaże się, że jest napisane > wysyłam drugi raz i pisze, że jest już napisane, a nie widać. Odswierzam str i widzę, że jest.
7. Jeśli już Taba ma poprawiać błędy to niech ograniczy się tylko do postów, a nie Shoutbox'a (chyba, że coś będzie pisane z wulgaryzmami czy też coś niekulturalnego..itp)
8. Zmieńmy tło na jakieś z Flyffa
9. Kolor nowych mailów powinien być bardziej wyrazisty
10. Kalendarz z eventami webzemu byłby spoko Uśmiech powiedzmy, jeden kolor dla eventów ogolnych i inny dla naszych wewnetrznych widoczny dla nas tylko
11. Daty przy działach, aby nie tylko kolor oznaczał, że jest coś nowego..nie chce mi się zawsze wchodzić w dany dział i patrzeć coś tam jest nowego.
12. Smutno, że nie można zobaczyć co wy aktualnie sprawdzacie :<
13. Co do loga to też mozna dać jakieś bardziej animowane

Co mi się podoba...
1. Shoutbox spoko wygląda
2. Dział profilu i wiadomości na górze też dobrze zrobiony
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

A mi tam strona główna podoba się bardzo. Takie intro do forum, bardzo fajna sprawa. Kalendarz mógłby być. Logo MUSI być inne, te co było na poprzednim forum, było spoko.
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

Co do wyglądu jest super i mi się bardzo podoba.
1. Co do funkcjonalności to przeszkadza mi to o czym TediBear pisała w pkt 6 - można przez przypadek dublować swoje posty, kliknięcie w"wyślij" sprawia wrażenie jakby post się nie wysłał bo się nie wyświetla w dodatku gdy usuwam tego drugiego nadal go widzę (inni pewnie go nie widzą) z opcją przywróć post.
2. PORTAL przenosi do eventów, czy tak miało być?

Jak znajdę coś więcej to dopiszę

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.