Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witamy na nowym forum

Informacja 

Dnia 20/21 grudnia przeprowadziliśmy modernizację forum.
Tymczasowo działamy na środowisku testowym, gdzie sprawdzamy, jak zachowuje się forum.
Adres flyff.com.pl się nie zmienił, aczkolwiek na czas testów podpięliśmy możliwość logowania się z adresu alternatywnego.

Czy mogę napisać co mi się nie podoba? Bo wiele rzeczy zniknęło co używałam :<
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Proszę bardzo Uśmiech

Co mi się nie podoba...
1. Po co 3 zakładki? Wcześniej normalnie się wchodzilo i od razu z miejsca było pokazane całe forum z Shoutbox'em nie trzeba było nic przerzucać bo wszystko było przejrzyste.
2. Format tego działu nie pokazuje już daty i godziny :< tylko podświetla na czerwono te 'teczki', gdzie po chyba 6 razem dopiero mi znika czerona teczka, ale ja nie zawsze patrze na wszystkie posty, bo jak nie dotyczą Tanukiego to po co patrzeć...jeszcze by uszło w tłoku, gdyby za pierwszym razem oznaczało to, że zostało przeczytane.
3. Nie ma pokazane kiedy ktoś ma urodziny :< Ja bym chciała wiedzieć. Zawsze pokazuje swoją datę, bo może ktoś kiedyś powie mi "Wszystkiego najlepszego"...
4. Wpisałam link do mojej strony i też się nie pokazuje :<
5. Nie można pisać priv na Shoutbox'ie :< a było szybciej czasem i od razu rzucało się w oczy

Weź coś z tym zrób nie dość, że lapek mi padł to jeszcze forum się zmieniło. Jeszcze bardziej mnie to smuci :'<

Jak mogłeś dać Tabie funkcje poprawiania na Shoutbox'ie? Wielki ------------------------------------- nie będę się więcej udzielać na forum. Tylko pw.

A ja dodam od siebie...

@up
Dziękuję...

Załączone pliki Miniatury

Per Aspera Ad Astra

(12-21-2014, 18:11)TediBear napisał(a):  Co mi się nie podoba...
1. Po co 3 zakładki?  Wcześniej normalnie się wchodzilo i od razu z miejsca było pokazane całe forum z Shoutbox'em nie trzeba było nic przerzucać bo wszystko było przejrzyste.
2. Format tego działu nie pokazuje już daty i godziny :< tylko podświetla na czerwono te 'teczki', gdzie po chyba 6 razem dopiero mi znika czerona teczka, ale ja nie zawsze patrze na wszystkie posty, bo jak nie dotyczą Tanukiego to po co patrzeć...jeszcze by uszło w tłoku, gdyby za pierwszym razem oznaczało to, że zostało przeczytane.
3. Nie ma pokazane kiedy ktoś ma urodziny :< Ja bym chciała wiedzieć. Zawsze pokazuje swoją datę,  bo może ktoś kiedyś powie mi "Wszystkiego najlepszego"...
4. Wpisałam link do mojej strony i też się nie pokazuje :<
5. Nie można pisać priv na Shoutbox'ie :< a było szybciej czasem i od razu rzucało się w oczy

Weź coś z tym zrób nie dość,  że lapek mi padł to jeszcze forum się zmieniło. Jeszcze bardziej mnie to smuci :'<

1. Wcześniej było nawet więcej zakładek głównych, a teraz zostały one zredukowane: Portal, Fora i "szukajka". Jeśli chcesz skorzystać od razu z forum, to możesz skorzystać z linka prowadzącego bezpośrednio właśnie na nie i zapisać go jako na przykład zakładkę. Nic to nie zmienia z Twoje punktu widzenia, wcześniej też omijałaś "portal" zapewne nawet o tym nie wiedząc Oczko Daje za to szansę innym, na odkrycie nowej funkcjonalności jaką jest strona główna, gdzie zawarte są statusy serwerów, eventy, ostatnie posty, wiadomości itp.

2. Nie pokazuje daty i godziny tylko strona główna (widok kategorii), po wejściu do działu, który Cie interesuje już jest. Datę ze strony głównej możesz "podejrzeć" kierując/klikając na "zegarek". Nieciekawie wyglądały daty postów z działów prawie martwych (jak Moco) gdzie posty były sprzed kilku miesięcy. Nie bardzo rozumiem tego "ale ja nie zawsze patrze na wszystkie posty"- wcześniej też była "niebieska" lub "biała" teczka. Zmieniała się tylko ikona. Teraz teczka jest czerwona, jeśli pojawił się nowy post, którego nie czytałaś. Klikając na nią/czytając post/oznaczając wszystkie posty jako przeczytane sprawiasz, że teczka już przestaje być czerwona.
Nie musisz czytać wszystkiego, ale dobrze jest wiedzieć, że gdzieś pojawił się nowy post- subtelna zmiana koloru właśnie o tym informuje. Możemy nie informować, jeśli jest nowy post, ale wtedy musiałabyś za każdym razem sprawdzać daty ostatnich postów, co jest moim zdaniem bardziej męczące niż szybkie zerknięcie na kolor, lub na portal, gdzie masz wypisane najnowsze wątki.

3. Istotnie nie pokazuje, zrobię ankietę czy ludzie chcą, czy też nie Uśmiech

4. Więcej szczegółów Duży uśmiech

5. Było szybciej, racja. Problem był z nimi taki, że ginęły i dostawałem PM'y, że ludzie nie widzieli prywatnej wiadomości z shoutbox'a. Oczywiście okazywało się potem, że nie odwiedzali forum na przykład przez 24h, a ludzie napisali tyle shoutów, że wpis prywatny znalazł się znacznie niżej. Dodatkowo dochodził problem taki, że PM'ując osoby często zamiast pisać do kogoś, pisały na głównym shoucie, a ja potem musiałem takie wpisy usuwać. Ponad to zgłaszano, że powinno być archiwum rozmów PM na shoucie- szkoda dublować funkcjonalność, którą już mamy. Wydzieliłem zatem prywatne wiadomości od shoutbo'xa.

Taba może edytować posty i wiadomości na shoucie podobnie jak Administratorzy/Moderatorzy. Jeśli ktoś zacznie łamać regulamin forum właśnie tam, to jakaś kontrola być musi. To czy możliwość edycji będzie nadużywania zdaniem użytkowników, czy też nie- czas pokaże.

Zamykam, potrzebne są jednak ankiety i więcej informacji, przenosimy się tutaj:
http://ilistio.pl/myBB/showthread.php?tid=802

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.