Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Configurable keystroke simulator - problem

Witam posiada ktoś linka dla windows 8 ?
Ściągnałęm jakiś ale nie działa mi wszystko niby ok załączam czekam 10 sec niby ok klikam start i nic się nie dzieje.Jest na to jakiś sposób aby działało ?

Ściągnąłem jakiś ale nie działa.Wszystko niby ok.... dlaczego nie ma edycji postu Duży uśmiech?

/Suowik
Poprawka tytułu tematu.

Odpowiedz

(12-13-2014, 23:03)BerfoldPL napisał(a):  Witam posiada ktoś linka dla windows 8 ?
Ściągnałęm jakiś ale nie działa mi wszystko niby ok załączam czekam 10 sec niby ok klikam start i nic się nie dzieje.Jest na to jakiś sposób aby działało ?

Ściągnąłem jakiś ale nie działa.Wszystko niby ok.... dlaczego nie ma edycji postu Duży uśmiech?

Uruchom jako admin, 10 s to musisz miec aktywne okno docelowe, potem wprowadzic klawisze jakie maja byc sumulowane, odstep czasowy i zaznaczyc checkboxa.

Wrzuce jutro, albo ktos mnie z Ilistio wyreczy, bo tam mamy bezpiecxna wersje.

Edycja po dluzszym czasie jest mozliwa np w dziale targ. Tu jest odebrana mozliwosc dowolnego edytoeania swoich postow, poniewaz uzytkownicy ja wykorzystwali zbyt czesto tworzac zamet, a nawet celowo usuwajac swoje pytania, watpliwosci, lub bledna opinie.

Odpowiedz

Odpowiedz

Wielkie dzieki kamis link z chomikuj działa.Prawdopodobnie stamtąd skąd ściągałem brakowało jakiegoś pliku

a i dzieki za windows 8 xd ale nie chodziło mi o to.Niestety nie mogłem już edytować postu Smutny

Odpowiedz

Zarzućcie linkiem jakimś, bo moja kopia coś mi nie działa.

Chyba że to problem z Win10, ktoś coś wie?
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.