Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CW- a Polacy?

Nie wybieram się Uśmiech mam swoje 4 gildie i wole tu być z ludzmi, których znam i w jakiś sposób ufam :3
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

To po co piszesz że cb tam nie ma skoro i tak się nie wybierasz ?

Odpowiedz

(12-13-2014, 19:11)kamisxd napisał(a):  Tam jest klasa sama w sobie ;] tylko cb ciaku brakuje ;]

Bo piszesz, że tam jest większa klasa i że TYLKO Ciaka brakuje. Odczułam jak bym była powietrzem. Coś w stylu - wszyscy przeszli poza Ciakiem :< a mnie też nie ma.

Wybierać się nie wybieram, bo tak jak kiedyś grałam na fame aż do zamknięcia servera i tu zrobię tak samo.

Odpowiedz

Ami, my zwyczajnie nie mamy klasy Uśmiech
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Szukam dobrej Guild i polakow heh dodawac w grze FancyMansy

Odpowiedz

Pytanie było czy są hero i masterzy, tak, już są Duży uśmiech Trochę stary temat odgrzebuję, ale server "nadal" świeży.
Rocik ma 121 H Blade
FancyMansy (kolega wyżej ^^) 121 H Blade
Ikar 115M Knight
Nemuza Master 81+ Knight

Po za tym jest już kilku niegrających (chyba):
MrNice Master+ BP
Necro Master+ BP
Może jeszcze jacyś się znajdą niedługo :>

Odpowiedz

Byłam jednego dnia tak zobaczyć jak tam jest. Więc powiem, że Ci co zaczeli to i grają, nowych już nie ma. czyli jeśli się zaczyna to raczej samemu się gra >> Podobnie jak na US serverze<< Na każdym serverze są lagi, sprawdzałam każdy i cofało mnie nawet jak stałam w miejscu :o Początkujących we Flaris było mało ze wszystkich serverów razem może 10 - 15 osób. Z tego powodu, że nie mam miotły do latania czy teleportów to mówię tylko o flaris. Market oczywiście pełny. A co ludzie sprzedają? Każdy jedno i to samo karty, QI, sety, bronie w bardzo niskich cenach. Czyli mianowicie masz jakąś karte np żywiołu to sprzedaż po 5k (5 000penya) na co Cię po tym stać? NA NIC! Sety czy bronie też tanie po 1m max kosztują. co za to możesz kupić? scroll do awakeinów x10 aby sobie zrobić set... no cóż zazwyczaj 10 scrolli to za mało, aby zrobić sobie set... czyli ciągniesz ten lvl wolno jak krew z nosa, aby coś mieć, a jak masz już kasę to idziesz nawet do NPC kupić coś i nadal Cię nie stać na nic :< co za żal.pl

Odpowiedz

No bez przesady. Ja sobie grałam tam chwilę i było bardzo fajnie. Na g huncie zarobiło mi się nawet 50m w jeden dzień, a na tamte ceny wystarczyło, żeby mieć chociaż jakieś eq na bladziocha. Ogólnie przyjemny server się wydawał, do jednego z mankamentów można faktycznie zaliczyć to cofanie, ale można i się do tego przyzwyczaić.

Odpowiedz

Są jeszcze aktywni masterzy na cw? Duży uśmiech

Odpowiedz

(08-16-2015, 15:56)lenovo napisał(a):  Są jeszcze aktywni masterzy na cw? Duży uśmiech

Nie, 90% chyba już odeszła albo sprzedała postacie.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.