Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SamiSwoi OFICJANIE

Gildia SamiSwoi

Oficjana Reklama Gidlli

Master- Emzio
Kingpin- Inevera, GLODEK
Capitan- ToaLikan, JennyLuv, D3SIRE, WinchesterPL, LivrelPL
Supporter- iuythgr, Eurybia, PoProstuWalcz, GerberMonte, BradPittPL, xNanaPLx, Striga, IloAgoBeLord, IceDragon

Rekrutacja:
*Min 80lvl, max 2 postacie w Gildii
*W ciągu tygodnia należy osiągnąć 10k Contribution
*Zaraz po dołączeniu do Gildii należy wysłać e-mail z datą dołączenia do Emzio

Warunki pozostania w Gildii i rozwoju:
*Aktywność w expieniu
*Aktywność na forum
*Pomoc innym Członkom Gildii
*Datki na rzecz Gildii (QI i penya w Contribution- aby zwiększać lvl i utrzymać domek, a także zakupy nowych mebli)

Rangi w Gildii:
Rookie- Otrzymuje każdy automatycznie po dołączeniu do Gidlii.
2xRookie- Otrzymuje się po wpłaceniu 10k Item Contribution
3xRookie- Otrzymuje się po wpłaceniu 10k Item Contribution i 10m Penya Contribution

Supporter- Otrzymuje się po wpłaceniu 15k Item Contribution i 15m Penya oraz miesięcznym aktywnym stażu.
2xSupporter- Otrzymać można po wpłaceniu 20k Item Contribution i 20m Penya oraz 3 miesięcznym sażu
3xSupporter- Otrzyma ten kto jest z nami pół roku. Jest aktywny, pomocny. Na swoim koncie odnotował 100lvl oraz 30k Item Contribution, 50m Penya Contribution

Capitan Wybierany po 3x Supporter przez członków Rady Gildii (Master+Kingpin). Osoba ta jest aktywna, pomocna, ma nienaganną opinię członków Gildii. Capitan musi świecić przykładem, dlatego jego wkład w Gildię musi wynosić odpowiednio: 50k Item Contributin, 50m Penya Contribution. Lvl który musi posiadać to 105+
2xCapitan Półroczny staż, LVL 60M+. 50k Item Contribution, 100m Penya Contribution. Zostać nim można tylko będąc uprzednio Capitanem, lub natychmiastowy awans za zasługi dla Gildii (jak np kupno nieposiadanego jeszcze mebla gildyjnego)
3xCapitan Otrzyma osoba będąca 90M+. Mająca duży wkład w życie Gildii, 60k Item Contribution, 250M Penya Contribution.

Obecne Rangi nie dotyczą osób zajmujących już dane stanowisko.
Rangę można stracić, za nieodpowiednie zachowanie, lub złamanie regulaminu.

Reglamin

1) Nie obrażamy się wzajemnie
2) Jesteśmy dla siebie pomocni
3) Jesteśmy aktywni
4) Powiększamy swój lvl
5) Wpłacamy datki na rzecz Gildii
6) Nie potrzebne już nam itemy wzięte z Depozytu Gildii oddajemy je do depozytu aby służyły innym
7) Nie zaśmiecamy Depozytu jakimiś potionoami etc. Tylko przydatne itemy typu: Broń, Set'y, Tarcze, Jewlery
8) Wszelkie uwagi, pomysły wysyłamy E-mailem do Mastera Gildii
9) Będą organizowane konkursy z nagrodami, do których będą mieli dostęp tylko osoby aktywne, o pozycji Supporter
10) W siegach słuchamy się poleceń Mastera i nie walczymy z sojuszniczą Gildią. (nawet gdy ona zaatakuje nas- w takim przypadku fakt ten zgłaszamy Liderowi)

Lol gdzie PolskiLucznik? Master Gildi :o
To dlatego ten 10pkt........przeszedł do innej Gildi i zostawił swoją. Nie wierze! :o
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Nie zostawiłem swojej... LOL...
A to, że nie atakuje się sojuszników, to chyba oczywiste i nawet Ty to powinnaś zrozumieć... Tak mi się wydaje przynajmniej.
Gdybyś była aktywna, to byś wiedziała, czemu PolskimŁucznikiem doszedłem do innej Gildii, ale skoro olewasz sprawy to się nie wypowiadaj na tematy które są Ci obce.

Oficjalnie! SZEF/OWA wyrzuca ludzi, którzy wprowadzają coś do Gildii. Dziś mnie wyrzucil. Nie wiem czemu, jak on i tak gra na Clockwork. Mógł już rzucić wszystko tak jak i nas. Guild house został stracony juz jakiś czas temu. Mebelki też poszły gdzieś. Jaki szef taka gildia. Zasad się nie trzyma, które niby tu napisał.

R.I.P. Gildia wczoraj zakończyła swój żywot po ponad 1.5r działalności. Podziękowania dla Lidera za rozwiązanie Gildii.

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.