Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lagi na nowym serwerze i kilka pytań

Siemanko, tak jak w temacie, na nowym servie EU są straszne lagi, expienie jeszcze spoko, ale przemierzanie mapy bywa czasem masakryczne jak cofa/cofnie (?) Cię 10x zanim dobiegniesz z flaris miasta do bangów.

Graliśmy kiedyś z tatą na Lawolfie, ale przestaliśmy po wejściu jednego z patchy, to chyba był v18, jak gianty się leczyły po 15 razy i przestały dropić jakiekolwiek itemy, a jakieś boxy raz na 50 killi... i wtedy odeszło 95% graczy jak nie 99%...
Obecnie z tego co widzę, to na Lawolfie w miastach dalej pustki' niema co myśleć o jakims kupnie itemków i grze zespołowej.

Szczerze to chętnie byśmy wrócili do flaja i zagrali sobie jeszcze i powspominali,,, ale na jakim serwerze? Bo ten nowy to nie wiem czy jest sens grać skoro jest 100 graczy a już tak tnie.. co bd później?

Polecacie jakiś serwer na którym jest jeszcze dużo graczy? Uśmiech
Dużo to mam na myśli jak kiedyś że w 3 mieście ledwo co się dało przejść Duży uśmiech ale pewnie już tak nigdzie nie ma...

/Suowik
Czytamy zanim wysyłamy Uśmiech

Odpowiedz

Sklepy są na "markecie". Wchodzimy przez NPC koło depo we flaris. Sklepy są przeważnie tylko na s1.

Najbardziej zaludnionym serverem jest Tanuki, czyli efekt fuzji Lawolfa i Aibatta. Jeśli mówisz wciąż o Lawolfie, to z pewnością to nie było v18, gdyż fuzja była bodaj w v17, choć teraz nie jestem teraz pewien, sam wtedy nie grałem.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Jak jest siege/sr/gw itp to jest pelno ludzi ( zapewne podobnie na tanukim i lykanie ) jeśli chcesz dołączyć do nas na tanukim Uśmiech my go nie ouszczamy. Wiemy, że prędzej czy później i tak ludzie wrócą z CW do nas, dlatego Ci co "wyprzedają" świetne EQ teraz będą żałować.
Również myślę, że jak tu na US im nie wyszło z Marge, to zapewne widzą co może ich czekać jeśli by chcieli to zrobić. Tak więc w przyszłości będzie tylko Lykan i Tanuki żyjącymi serverami (tak jak to powiedziała Cheriesaurus flyff MOD) to tylko kwestia czasu.

Polecam Tanuki i naszą Gildie SzareSzeregi i w przyszłości Ilistio Oczko
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

W 19 weszła zmiana bonusów broni, a to, że gianty się healowały to nie była kwestia nowej wersji.
Pamiętam to! Szczególnie, że wtedy lataliśmy na coloseum (wersja normal) i nie mogliśmy ubić latającej bestii, ponieważ co chwilę się regenerowała.

Zapraszamy na tanuki Uśmiech

Odpowiedz

Position bugi masz tylko na s1. Jak chcesz expić to wejdź na inny server Uśmiech.
Poza tym CW EU teraz to jeden z najaktywniejszych serverów to co mówisz, że tam 100 osób gra.
[Obrazek: StopHakckMEdo.jpg]

Odpowiedz

Zapraszam na cw obecnie naprawili już te bugi z missem.Jest dużo graczy i aktywna gildia do której zapraszam Uśmiechobecnie mamy 36 graczy.Ciężko jest trochę z zarobkiem ponieważ z giantów nie wypadają npc tak fajnie jak kiedyś(wlaściwie mi żadne nie wypadly).Podobno też nie można wydropić już plugów +9.

Odpowiedz

Od dawna już nie można Uśmiech EN server to dokladnie taka sama wersja co amerykański, nie wiem, czemu się spodziewaliście jakichś zmian jeśli chodzi o takie elementy gry Uśmiech
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

(12-09-2014, 18:54)Suowik napisał(a):  Od dawna już nie można Uśmiech EN server to dokladnie taka sama wersja co amerykański, nie wiem, czemu się spodziewaliście jakichś zmian jeśli chodzi o takie elementy gry Uśmiech

Z tą różnicą, że US serwery nadal stoją na starych maszynach (nie najgorszych), a ten z CW (EN) postawili na kompie Rexen'a zasilanym węglem. Duży uśmiech Stąd pos (w tym miss) bugi są bardziej dokuczliwe.

Odpowiedz

whahahahahha gm wchodzi na serwer i nawala " test test test "
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

(12-09-2014, 19:00)CiaPL napisał(a):  ten z CW (EN) postawili na kompie Rexen'a zasilanym węglem. Duży uśmiech

Hahaha xD nasz server jest juz napędzany paliwem firmy Bio xD
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.