Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mój secik :D

Siema!

Mam pytanie dotyczące mojego seta:

Mam 78lvl BP Crit type i vagrant seta:
-Helmet: +25DEX,+3STR
-Suit: (1/1)+4%ATK, +9% ATK Speed, +11% ICD
-Gaunts: +6% Crit, +9% ATK Speed
-Butki: +20% ICD
-Tarcze: (2/2) +8DEX,+2% Crit, +15% ICD
-2x Vigor+9
-2x Demol+12
-CoD(+320 ATK)
-Próbuje ulepić ładnego Tygrysa Duży uśmiech
No i czekam, że wreszcie szczęście się do mnie uśmiechnie i uda mi się kupić Lusaka Fista...

Teraz pytanie: Co w nim zmienić? Na czym mogę w nim expić i na którym lvlu, i kiedy się go pozbyć.

Pozdrawiam! Duży uśmiech

Odpowiedz

Set jest całkiem dobry, a same buty, to już naprawdę wysoka klasa. Póki co nie ma potrzeby zmiany niczego, ewentualnie przyda się czapka ze str, o ile oczywiście nie będziesz mieć za dużo missów (sprawdź hit rate z czapką i bez- wtedy sam zdecydujesz)
Prawdą jest, że nie ma item-a którego nie można zmienić na lepszy, ale mimo to Twój set jest naprawdę dobry.

Teraz tylko poczekaj do 105lv i kup Rody Set-a koniecznie +8, albo +10 +28%att. Z tego co pamiętam, daje on aż +40% icd. Niemniej jednak, o ile upgradujesz ten swój set do +5, albo do +10 to można w nim latać baaaardzo długo. Czyli do momentu, aż nie znajdziesz rody +10 z jeszcze lepszymi awakami niż swój set dla vagranta.Oczko

Drugim wydatkiem to demole, przydałyby się lepsze.

CoD-a zmień posiadając około 100lv Master-a, wtedy dobrym wyborem będzie Kuma.

Tarczę zawsze można trafić na lepszą: posiadając poniżej 50% crit-a starałbym się raczej o shield-a dającego właśnie samego crit-a, a nie dmg z crit-a. Jednak istnieje kilka szkół i inni preferują icd, zamiast crit rate.

To chyba tyle.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.