Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja loga i dopracowanie strony

Siema od tygodnia zacząlem grac we flyffa i chce dojsc do waszej gildii, myślę by wam pomoc w rozbudowaniu strony od paru lat zajmowalem sie html i stronami klanowymi i jestem wystrczająco ogarniety w tym temacie, chcialem was poprosic byscie mi pomogli w wykonaniu loga bo na razie nie mam pomyslu jak to ma wygladac,moge to zrobic w formie herbu lub zwykle logo z napisem "Szare Szeregi" podeslijcie moze jakeis fotki jakie maja byc w tle kazda propozycja bedzie brana pod uwage z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich graczy flyffa Uśmiech

/Suowik
Po 1. Ortografia.
Po 2. To wszystko jest jednym zdaniem?

Odpowiedz

Logo z napisem Szare Szeregi odpada bo to nie jest forum tylko tej glidii to jest ogólne forum graczy flyffa .Zrób logo jak uważasz i chciałbym zobaczyć demo jakiegoś twojego projektu ;] Ale to tylko moja opinia . Kamil

/Suowik
Sprawdzaj posty przed wysłaniem.

Odpowiedz

z wszystkich moich prac na razie co znalazlem to tło z mojej strony z facebooka, ale prosze jezeli ci tak na tym zależy Duży uśmiech http://wrzucaj.net/0dA

/Suowik
Zapoznaj się z (tym) linkiem.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Zgadzam się z Kamilem. To jest strona dla Polaków grających we flyff'a, więc napis powinien być związany z flyff'em tak jak jest teraz > Flyff Gold < oryginalne logo gry Uśmiech. Ami

Odpowiedz

Dokładnie tak jak Ami napisała, logo ma kojarzyć się z flyffem, być przejrzyste, pasować do otoczenia (ewentualnie odcienie niebieskiego, zielonego lub czerwonego poniewaz takie motywy beda niebawem).
Na chwile obecna logo ma sprawic, by powracajacy gracz do gry wiedzial gdzie jest i zapamietal adres strony.

Odpowiedz

<3 czerwony <3 i złoty <3

Odpowiedz

Oj taba jak czerwono zrobiłeś ;] Ja bym obstawiał na połączenie czarnego ze złotym :]

Odpowiedz

Czarne tło, Czerwone serpentyny, Złoty napis <3

Odpowiedz

(11-14-2014, 22:02)TediBear napisał(a):  Czarne tło, Czerwone serpentyny, Złoty napis <3

O takie? Duży uśmiech

Załączone pliki Miniatury

Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Ja wiem, kto ma talent do tego, posluze sie klasykiem, czyli jednym z projektow Wielkiego Mistrza o tytule "gildyjna peleryna"
[Obrazek: scaled.php?server=827&filename=15yex...es=landing]

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.