Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.
REJESTRACJA

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Windows 8.1 vs "zamarznięty" Flyff
 
#1

Witam, niektórzy posiadacze wersji win 8~8.1 mają problem z "zamarzającym" oknem gry. Gra przestaje odpowiadać, lub pojawia się biały ekran zamiast okna gry i zupełnie "nic" nie da się zrobić. Aplikacji nie da się zamknąć ani magiczną kombinacją ALT+F4, ani z poziomu menedżera zadań. Oto moja solucja, którą stosuję:


Rozwiązanie:
Wciskamy jednocześnie CTRL+ALT+DELETE.
Wybieramy "Menedżer zadań".
Przechodzimy do "Szczegóły"- wystarczy wybrać odpowiednią zakładkę, lub kliknąć w zakładkę "Użytkownicy" po czym po rozwinięciu listy użytkownika kliknąć prawym przyciskiem myszy na dowolną aplikację i wybrać "Przejdź do szczegółów).

Szukamy flyff-a czyli neuz.exe i zapamiętujemy jego identyfikator, nazwijmy go tymczasowo ID_GRY- powinien być on zapisany w formie kilku cyfr.

W menedżerze wybieramy u góry "Plik" -> "Uruchom nowe zadanie".
W polu "Otwórz:" wpisujemy "cmd" lub "cmd.exe" i zaznaczmy checkbox "Utwórz to zadanie z uprawnieniami administracyjnymi" po czym klikamy "OK".

Powinna ukazać nam się konsola, wystarczy, że wpiszemy tam:
taskkill /pid ID_GRY /f
Oczywiście zamiast ID_GRY wstawiamy identyfikator flyff-a, który wcześniej znaleźliśmym, czyli nasze polecenie może wyglądać tak: C:\Windows\system32>taskkill /PID 6168 /f


Klikamy "enter" i liczmy, że uzyskamy komunikat podbnej treści:
"SUCCESS: The process with PID 6168 has been terminated."

Gotowe, zabiliśmy flyff-a Diabeł
Odpowiedz


Facebook   Twitter   Reddit  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


  Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2019 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.