Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
flyff v5 - v12

Hejo
Poszukuję plików silnika do flyffa, najlepiej wersji 7, ale mogą być też wcześniejsze bądź późniejsze do wersji 12 włącznie. Będę bardzo wdzięczny: Przeszukałem już Internet i jest bardzo ciezko cokolwiek znaleźć, dlatego piszę tu, może ktoś z was ma na komputerze zachowane. Jedyne co udało mi się skompletować to flyff v6 w języku niemieckim, a w dodatku nie do końca działający.

Jest tutaj ktoś w stanie mi pomóc?

Odpowiedz

Co masz na myśli pisząc o silniku? Uśmiech
Ja gdzieś mam pliki pierwszego Polskiego prywat-a, włącznie ze stroną kliencką, aczkolwiek była to już wersja późniejsza (z Azrią).

Zapewne gdzieś mam też pliki od kikiego (autorska v6, bez DB) z własnymi wsadkami, aczkolwiek ta wersja nie była do końca dopracowana.

Najważniejsze pytanie: Po co, potrzebne Ci są te pliki? Czyżby ktoś otwierał własny serwer? Jeśli tak, to nie potrzebujesz może pomocy Uśmiech ?

Odpowiedz

Oj, chciałbym otworzyć serwer porządnego flyffa, chciał, niestety czas mi na to w chwili obecnej nie pozwala. Poszukuję plików serwera, bo mam cholerny sentyment do tej gry i chciałbym zachować ją dla siebie, na wypadek jak cały ten flyff gold w końcu padnie. Jak teraz ich nie znajdę, to później będzie to jeszcze bardziej niemożliwe. Poza tym chcę się pobawić i obudzić wspomnienia Oczko

Azria może być, chodzi mi ogólnie o możliwie najstarszą (powiedzmy v7+) wersję, a zarazem najbardziej kompletną, możliwie bez ubytków. Wystarczą mi czyste pliki serwera, które bez problemu będą działać. To co mam (od virtuos v6) to jest niestety lipa Język nie są to oryginalne pliki, bo było to jeszcze przed wyciekami z gpotato, więc jest to robota jakiegoś programisty pasjonata. Jeżeli jesteś w stanie udostępnić mi co masz (pliki serwera) to byłbym przeogromnie wdzięczny Uśmiech

Jednocześnie jak znajdę kiedyś czas na większe przedsięwzięcie to chetnie się odezwę. Służę również swoją pomocą w miarę możliwości, jeśli ktoś ma takie plany.

Odpowiedz

O pliki v7 jest bardzo trudno o wiele bardziej dostępne i lepsze są pliki v19 Język P.S polecam szukać na niemieckich forach dużo tego tam jest ;]

Odpowiedz

Lepsze? Kpisz sobie Uśmiech
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Nie one po prostu są lepsze ;]

Odpowiedz

(11-03-2014, 02:01)Rexe napisał(a):  Wystarczą mi czyste pliki serwera, które bez problemu będą działać.
Takich niestety nie mam, wszystkie wymagają delikatnego szlifu: tydzień dla osoby, która się zna na grze, 2 tygodnie dla programisty, który nie zna kodu.
Niestety były to projekty, które porzuciliśmy ze względu na brak funduszy na serwer.

(11-03-2014, 02:01)Rexe napisał(a):  Jednocześnie jak znajdę kiedyś czas na większe przedsięwzięcie to chetnie się odezwę.
Trzymam Cie za słowo, wiesz gdzie nas szukać.

(11-03-2014, 20:12)kamisxd napisał(a):  O pliki v7 jest bardzo trudno o wiele bardziej dostępne i lepsze są pliki v19 Język P.S polecam szukać na niemieckich forach dużo tego tam jest ;]
Racja, pliczki v19 są lepsze od v7, mają kilka błędów, aczkolwiek nie są one trudne do naprawy. Tu bardziej chodzi o możliwości v19 a v7 Uśmiech

Odpowiedz

Nie są lepsze, bo flyff budowany jest na zasadzie "dobudówek" a nie "przebudowy" kodu Język W v7 było znacząco mniej śmieci Duży uśmiech
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Chodzi o kod dostępny do użytku: v7 to jak już wspomniałem śmieciowa robota. Co nie zmienia faktu, że flyff w v7 był dużo ciekawszy od obecnych "udoskonaleń".

Znalazłem ciekawe pliki, ale w v15. Zobaczę jak dużo gówna zdążyli tu dodać, jeśli nie będzie ono znacząco przeszkadzać to powinno być dobre. Pod względem działania jest o niebo lepiej. Nie orientuje się w tych wersjach, bo grę skończyłem lata temu.

Marzy mi się postawić serwer z niskim rate'm (okolice 3x) bez dodatków, bo oficjalny flyff zdaje się nie ma zamiaru uporać się ze swoimi problemami. Coś dla starych wyjadaczy. Co myślicie o takim serwerze?

Odpowiedz

(11-03-2014, 20:12)CiaPL napisał(a):  Racja, pliczki v19 są lepsze od v7, mają kilka błędów, aczkolwiek nie są one trudne do naprawy. Tu bardziej chodzi o możliwości v19 a v7 Uśmiech
A no chyba że o to chodziło ;] To przyznaje ;]
P.S zaraz poszukam na forach może gdzieś znajdę takie pliczki ;]

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.