Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SzareSzeregi - wniosek o dział

Czy dało by się zrobić zakładkę dla Gildii SzareSzeregi? Ludzie się mnie pytają o to caly czas, że chcieli by pisać we własnym wątku, aby nie spamować innych zakładek. A nie mają własnej strony.
Dziękuję za uwagę Uśmiech

Odpowiedz

(10-27-2014, 22:32)TediBear napisał(a):  Czy dało by się zrobić zakładkę dla Gildii SzareSzeregi? Ludzie się mnie pytają o to caly czas, że chcieli by pisać we własnym wątku, aby nie spamować innych zakładek. A nie mają własnej strony.

Popieram ^^

Odpowiedz

(10-27-2014, 22:32)TediBear napisał(a):  Czy dało by się zrobić zakładkę dla Gildii SzareSzeregi? Ludzie się mnie pytają o to caly czas, że chcieli by pisać we własnym wątku, aby nie spamować innych zakładek. A nie mają własnej strony.
Hmmm, osobnej zakładki raczej nie zrobię- za bardzo rozrośnie się forum.
Ewentualnie można zrobić małe przemeblowanie w kategorii "Gildia Ilistio[Tanuki]". Fuzja działów: "GW/DM" i "O nas", a następnie dodać ukryte działy dla gildii SzareSzeregi.

Druga opcja to stworzenie poddziałów (jak tutaj: http://flyff.com.pl/Forum-Postacie)

Kwestia tego, za czym jesteście bardziej (pogadać muszę z Kingpinem/Liderem SS-ów) oraz uzgodnić to z innymi.
Aczkolwiek, mój głos macie.

Odpowiedz

(10-27-2014, 23:19)CiaPL napisał(a):  
Hmmm, osobnej zakładki raczej nie zrobię- za bardzo rozrośnie się forum.
Ewentualnie można zrobić małe przemeblowanie w kategorii "Gildia Ilistio[Tanuki]". Fuzja działów: "GW/DM" i "O nas", a następnie dodać ukryte działy dla gildii SzareSzeregi.

Druga opcja to stworzenie poddziałów (jak tutaj: http://flyff.com.pl/Forum-Postacie)

Kwestia tego, za czym jesteście bardziej (pogadać muszę z Kingpinem/Liderem SS-ów) oraz uzgodnić to z innymi.
Aczkolwiek, mój głos macie.

Ta 2ga opcja jest wporzadku, poddzialy sie obmysli jeszcze jak cos Duży uśmiech

Odpowiedz

Wątek został oddzielony zgodnie z zasadami forum. Poniżej wyciąg z regulaminu forum, z którym polecam się przy okazji zaznajomić:

Regulamin forum napisał(a):Reklamowanie innych gildii i prośby o dodatkowe tytuły dla ich członków.
Zgodnie z decyzją administratorów forum, wszelkie reklamy gildii na serwerze Tanuki muszą zostać wpierw pozytywnie rozpatrzone. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku, stworzony zostanie specjalny dział dla gildii, a jego moderatorem zostanie jedna z wybranych osób.

Ze względu na tymczasowy brak kontaktu z pozostałymi serwerami proszę o składanie wniosków w wydzielonych do tego tematach.

Udzielenia dodatkowego tytułu dla członków gildii dokonuje administrator forum. Warunkiem do tego niezbędnym jest minimalna ilość 10 aktywnych użytkowników danej gildii, którzy są zarejestrowani na forum.

Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Wydaje mi się 2opcja lepsza. Na razie myślę, aby ta Gildia była dla poczatkowych graczy 30-120lvl a od 60M może przejść do Ilistio gdzie tam nauczy się Guild War itp

Odpowiedz

Jak dla mnie pomysł dobry bo w ten sposób będzie troszkę więcej osób na forum ;]

Odpowiedz

Dla mnie pomysł bajka. Duży uśmiech Temu kto na niego wpadł należy się nagroda nobla.

Odpowiedz

Jestem za ; ]

Odpowiedz

Dzięki Krzysiek ^^ Zuzanski wpadł na pomysł ja go realizuje Oczko

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.