Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dark Hallowen

Dark Hallowen
Chciałabym zaprosić do mojego własnego event'u, a mianowicie zrobienia, swojej postaci, zdjęcia w przebraniu oraz w strasznym miejscu (ciemnym,ponurym).

Jak będzie to przebiegało?
Osoba chcąca wziąć udział będzie musiała wpłacić 200M na rzecz Gildii następnie wstawić zdjęcie pod tym postem. Reszta osób z Gildii będzie mogła głosować na zdjęcia dając jej + pod edytowanym zdjęciem. Każda osoba może dać maksymalnie 1 '+' na 1 zdjęcie, poza swoim własnym. Czas trwania konkursu będzie do 26.10.14. Osoba z największą ilością '+' wygrywa Uśmiech

Co do wygrania? Uśmiech
1. 5x Scroll of Reversion
2. x5 Scroll of GProtect
3. x5 Moonstone

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup rozpoznawczych przebrań dla całej Gildii Uśmiech Mam nadzieje że weźmiecie w tym udział Uśmiech

A moze by tak wieksze wpisowe, z 400m?

To przynajmniej sie cos za to kupi Duży uśmiech

200m dla sprawdzenia czy się ktoś zdecyduje Oczko mam zamiar jeszcze kilka eventow zrobić więc może uzbiera się w końcu na coś Oczko

Ciak, który posiada spuchnięto-pedalski-creepy zestaw (czyt: Rabbit Hat+Fools Glasses) Już ma to wygrane

Nie zapomnij że liczą się głosy Uśmiech

No to nie (...) , fajnie że jest to już ustalone Duży uśmiech

@EDIT by Cia: OOooo nie mój Ty cwaniaczku, tak się nie bawimy, jak już to nawołuj do tego tutaj: http://flyff.com.pl/Forum-Relacje-i-rozmowy Szczęśliwy

To może zasada, żeby zdjęcie było bez filtrów, tylko prosto z gry- inaczej będzie baaaardzo łatwo uzyskać z byle czego genialną fotkę odpowiednio manipulując kolorami.

Moja fotka na konkurs:
[Obrazek: attachment.php?aid=121]

(10-06-2014, 21:06)PatiBlade napisał(a):  Ciak, który posiada spuchnięto-pedalski-creepy zestaw (czyt: Rabbit Hat+Fools Glasses) Już ma to wygrane

Specjalnie dla Pati: Czekam na Ciebie w domku z obiadem, wyglądając przez okno.
[Obrazek: attachment.php?aid=120]
[Obrazek: attachment.php?aid=123]]

Załączone pliki Miniatury

MUJ BORZE uciekam, bo się boję

Uuuuuu spać nie będę mogła teraz :O

Rozpalony do granic możliwości <3

Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.