Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NewAge, a co dalej...

Wszyscy wylecieli.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Bez informacji przed, dowiedzieli się po fakcie.

Odpowiedz

No ok a co teraz? kategoryczny zakaz wstępu dla epickiego ? czy jak to jest ? W związku ze "zmianami" coś się zacznie w końcu dziać ? Czy tak jak zawsze każdy zostawi shopa i dowidzenia ?
[Obrazek: Gumball-Freaking-Out-Over-His-Own-Imagin...umball.gif]

Odpowiedz

Dobre pytanie Uśmiech

Odpowiedz

Jeśli masz Mastera, to zapraszamy.
Gildia ma latać na dungi + SR.

Ja sam co tydzień w soboty wieczorem organizować będę wypady (jednocześnie szkolenia) na dungi, a ich dochód pójdzie na mebelki dla gildii.
Jutro robimy coloseum.

Dodatkowo dochodzi Secret Room od przyszłego tygodnia w niedzielę.

O PvP nadal myślimy, pojawiły się dobre levele, teraz kwestia dobrego EQ.

Odpowiedz

Ja myślę że powinny być pewne naciągnięcia co do lvl'a... Oczywiście dobry pomysł, że minimalny próg to 60-Master, ale według mnie powinno być to od 120lvla Non-Master. Dam przypadek (akurat mój XD) : taki Rexen 120 Non-Master zawsze sie nada na jakiegoś SR czy dunga, niż taki z 60-Master xd

Odpowiedz

120lv (nie M):
- nie wejdzie na masterskie dungi (w tym cursed aminus) - więc w zasadzie się nie przyda na dungi, bo wejdzie tylko na kilka dungów i będzie musiał czekać, aż "time-block" się skończy. Natomiast M-ka ma znacznie większe możliwości.
- nie założy broni dla mastera - dmg będzie lipa, nikt Cie nie będzie chciał Oczko
- nie będzie mieć 3x stat pointów za level - znów przewaga M-ki
- nie ma wymasterowanych wszystkich skilli (ani Masterskiego skill-a)- w tym temacie wystarczy cytat "Sry chłopaki, nie mam ress-a" lub "Nie mam AoE na max-a".
- Paskudnie wygląda brak M-ki przy naszej nazwie gildii. Duży uśmiech

Odpowiedz

Oczko jakoś łatwo było mi wbić 110M przy exp evencie. Więc to tylko chęć a nie wymówka Oczko co do dungow chętnie pójdę na szkolenie bo nawet nie wiem gdzie to jest, co potrzeba itp.

Odpowiedz

Niestety ja póki co nie mam czasu na wbicie jakiejś M-ki czy H, a nie będąc w gildii to mi sie nie chce siedziec:c

Odpowiedz

Rexen czas sie zabrac do expienia a nie plakacz ^^ Dawaj a nie marudzisz

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.