Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NewAge, a co dalej...

Nie wydawalo sie kamis bo gildia stala w miejscu przez rok ... Wiec cos trzeba zrobic bo polaczki niechca expic itp to po cholere komus tego typu czlonkowie gildii

Odpowiedz

Popieram Ciaka i Epoja w 100% :3

Odpowiedz

Tak żeby nie było... ja już nie potrafiłem słuchać jak to ktoś nie ma kasy i nic sie nie dzieje, teraz to jest proste jeżeli chcesz żeby sie coś działo, musisz expić i tyle. Wbicie M'ki z eventem x3 i chociaż ES ampami na weekend to nie jest wielka trudność (teraz R ampy 7d chodza po 2-3b). Dzieje się coś to ludzie się budzą, wczoraj z Pati na 6 wildów poleciały 3 weapy, i tego bedzie więcej, więc kto chce coś zrobić trzeba expić a nie narzekać. ZAPRASZAMY NA SIEGE W NIEDZIELE ! <3
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

Savage wilds nas kocha, Potop <3

@Epoy, no pewnie, że widzę plusy, jestem ciekawa jak to będzie ;>

Odpowiedz

Już masz przykład po wczoraj, je sie też wziąłem za flaja i nie bede tylko siedział po markecie. Trzeba ruszyć dupke i expic.

Odpowiedz

(09-25-2014, 13:01)pootop napisał(a):  Już masz przykład po wczoraj, je sie też wziąłem za flaja i nie bede tylko siedział po markecie. Trzeba ruszyć dupke i expic.

Jeśli po weekendzie nie będzie 150, to masz w papę Uśmiech
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

nie jestem w gildi wiec umowa wygasła, nie ma kto mnie gonic

Odpowiedz

Na pomysł wpadłem po powrocie z miesięcznej przerwy od flyff-a, ale nie byłem przekonany, czy uda mi się kogoś namówić do jego realizacji.

Po 2 tygodniach gry pewien gracz zaproponował mi rozwiązanie, które niemal identycznie pokrywało się z moim planem. Bardzo szybko go wdrożyłem.
Oczywiście sam plan nieznacznie uległ zmianom, ale jego fundament- czyli podniesienie poziomu gildii pozostał. Masz rację, że gildia integruje graczy, ale nie oszukujmy się, sam fakt iż mamy minimalny level zaprzecza temu, że integrujemy wszystkich. To forum integruje wszystkich.

Naturalna kolej rzeczy- z podniesieniem standardu, podnosimy też próg.

(09-25-2014, 09:05)kamisxd napisał(a):  Ciaku nie wiem kto ci dał tak zjebany pomysł podnosić lvl żeby móc dołączyć do glidi , przecież ta glidia miała integrować polska społeczność flyffa .Nawet wydawało mi się że sam tak uważasz ostatnio sam dodawałeś graczy low lvl , nie wiem co chcesz osiągnąć pozbywaniem sie graczy z glidi , chcesz ja uśmiercić ? Takie postępowanie jest bez sensu , i na pewno nie jest to tylko moje zdanie ale trudno twoja glidia twoja sprawa ja nawet nie będę się starał bo to nie ma sensu . Pozdrawia Kamil

Odpowiedz

Brawo a o nas nawet nie wspomniales :<

Odpowiedz

Ciiii... chciałem to wziąć na siebie.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.