Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NewAge, a co dalej...

Witajcie!

Wiek naszej gildii możemy liczyć już w latach, średnio raz na rok nadchodzą zmiany, które zupełnie nas zmieniają.
Tak było, gdy oddzieliliśmy się od innej gildii i tak było gdy łączyliśmy się z kolejną.

Teraz nadszedł ten moment, gdy pełni świadomi tego, kim jesteśmy i jaki poziom osiągnęliśmy, zdecydowaliśmy, że najwyższa pora zrobić ostateczny krok naprzód.

Krokiem tym jest zmiana minimalnego poziomu w gildii.
Teraz dojść do nas może każdy, z dowolnym poziomem!
Pod warunkiem, że ukończył wcześniej quest na mastera- minimalne "srebrne M".

Co to oznacza?

Jeśli czujesz, iż osiągnąłeś w tej grze wszystko, ale nie zaznałeś smaku Siege, ani dungowania razem z nami to... tak naprawdę nie wiesz o tej grze jeszcze nic i wciąż wiele przed Tobą drogi graczu.

Dołącz do nas, zmień świat gry i udowodnij, że Polacy potrafią być nie tylko dobrzy w siatkówkę!

Odpowiedz

Podobają mi się te zmiany, jak tylko wrócę do flyffa w październiku to zacznę kombinować hajs i eq.

Odpowiedz

Ciaku nie wiem kto ci dał tak zjebany pomysł podnosić lvl żeby móc dołączyć do glidi , przecież ta glidia miała integrować polska społeczność flyffa .Nawet wydawało mi się że sam tak uważasz ostatnio sam dodawałeś graczy low lvl , nie wiem co chcesz osiągnąć pozbywaniem sie graczy z glidi , chcesz ja uśmiercić ? Takie postępowanie jest bez sensu , i na pewno nie jest to tylko moje zdanie ale trudno twoja glidia twoja sprawa ja nawet nie będę się starał bo to nie ma sensu . Pozdrawia Kamil

Odpowiedz

Ciaku jest ambitny i chce zrobić następny krok na przód, ale z drugiej strony w takim przypadku można by zostawić tą gildie dla low lvli i zrobić nową do szczytnych celów, albo wyczyścić tą i zrobić jakąś akademie. Ale z trzeciej strony to ludzi którzy nie mają tego mastera jest mało i nie są tak aktywni, więc nie wiem czy ta "akademia" by żyła wgl.

Odpowiedz

Zostawić glidie dla low lvli no chyba nie bo jesteśmy wspólnotą i powinniśmy być zawsze wszyscy razem wspierać i pomagać sobie ..Nie ma graczy którzy nie mają mastera albo sa mało aktywni gówno prawda jest wielu takich gracz.

Odpowiedz

Kamis jesli odpowiada ci siedzenie w gildii w ktorej na guild chacie non stop widac tylko narzekanie i nic wiecej to po cholere taka gildia ? wiekszosc gildii to low lvle ktore stoja i mowia ze nie ma co robic albo wez potankuj za free... Ludzie pora sie obudzic

Odpowiedz

Heh mówisz o swojej upadłej glidi ? Bo u nas nikt nie musi się prosić o pomoc (my pomagamy bo możemy , a nie musimy) , a ludzie narzekają no chyba nie u nas ,widać że nie masz pojęcia co tak naprawdę działo sie u nas w glidi ludzie czasami wspominali stare czasy flyffa i tyle to twoim zdaniem jest to narzekanie ? Po jaka cholerę taka gildia pytasz ? Po to żeby integrować polskie comunity w grze . Nie wiem po co się wypowiadasz na temat naszej glidi skoro nic nie wiesz na jej temat ....

Odpowiedz

Narzekanie.... tym się zgodzę, aczkolwiek ja najczęściej narzekam i ściemniam o dawnych zacnych czasach... także...
Z drugiej trony dobre i to, że chcemy/chcecie się rozwijać, ale ciekawa jestem co będzie z biednymi Polaczkami lub też ogarniętymi Polaczkami, ale bez Mki

Odpowiedz

Co ja pacze o.O kamis jakby ci to powiedziec

W tej gildii bylem sporo wiecej czasu od Ciebie wiec mozesz pierdolic te swoje smieszne wywody
a jesli czy bylem w NA to bylem lecz nie main charem wiec caly czas wiem co sie tam dzialo po moim odejsciu .I tak naprawde masz gówno do gadania ^^

Pati: Zauwazylem ze widzisz plusy tej zmiany a co do polaczkow ogarnietych bez M-ki to poprostu wbija tą M-ke i dojda do nas spowrotem ja nie widze problemu Oczko ;**

Odpowiedz

Tylko widzisz Epoy jak ja mówiłem ruszcie dupę zróbcie coś to wtedy mieli mnie w dupie a nagle wiozłeś sie ty z dupy powiedziałeś i tak się stało .Tak zmiany były nam potrzebne ale nie teraz ... jak wszystko wydawało się być ok ....

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.