Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rogal i jego fetysze

Biegając jak to zwykle po markecie zauważyłem zdrajce Pana Rogala w innej gildii. Troche mnie to zaniepokoiło. Oto dowody Duży uśmiech :

Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

Hahahaha dojebana nazwa xd <3

Odpowiedz

[Obrazek: as-dojebala-hahahahaha-pl-ffffff]

Odpowiedz

Panowie i Panie oświadczam że posiadam wiele różnych rogali, ale ten wymieniony na początku nie należy do mnie. Wiem że jest to polak ale nie ozywa się do mnie. Mam tylko nadzieje że nie będzie się na mnie powoływał, ale zachowajcie ostrożność.

Odpowiedz

Hehe ten ziomuś do nikogo się nie odzywa

Odpowiedz

Ta postać należy do Mistic1998, czy jakoś tak. Typek był w polandii i wgle ;p może kojarzycie ;p
[Obrazek: Gumball-Freaking-Out-Over-His-Own-Imagin...umball.gif]

Odpowiedz

ROGAL ANALOWNIA ! NIE WYWINIESZ SIE !
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

(08-27-2014, 18:41)EpickiPL napisał(a):  Ta postać należy do Mistic1998, czy jakoś tak. Typek był w polandii i wgle ;p może kojarzycie ;p

"Typek"? A to nie jest przypadkiem "typiara"? Język
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Nie, wg mnie to typek ;p Kiedyś z nim gadałam. Ja sobie ostatnio pisałam do tego Rogala jak do Ciebie.... ale on jakoś nie próbował mnie poprawić xD

Odpowiedz

Nie probowal poprawic bo to byl prawdzowy rogal. Zapomnial tylko z ktorego konta do Cb pisze, to JEDYNE wytlumaczenie, jeeeeedyyyynee! Uśmiech

Jestem tylko ciekaw czy Aga wie o jego mrocznych fetyszach Duży uśmiech

(08-30-2014, 17:12)PatiBlade napisał(a):  Nie, wg mnie to typek ;p Kiedyś z nim gadałam. Ja sobie ostatnio pisałam do tego Rogala jak do Ciebie.... ale on jakoś nie próbował mnie poprawić xD

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.