Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Administracja , Regulamin czy to są żarty ?

Żarówka 

Witam , zauważyłem że na forum ostatnio dzieje się sporo dziwnych rzeczy . Wiec postanowiłem zareagować zrobiłem listę o to dziwnych sytuacji.
1. Uciążliwa moderacja;
-Usuwa , zamyka posty bez żadnej informacji na ten temat ;
-Rozdaje ostrzeżenia od tak po prostu bo co bo mogą ;
-Jest niedoinformowana.
-Nie przestrzegają swojego własnego regulaminu
.
2.Regulamin (Klik );
-Jedyne czego przestrzega regulamin to ortografia i forma pisania postów.
-Jest napisany bardzo ogólnie niczego praktycznie nie zabrania. Oraz połowa punktów w nich nie nawiązuje do odpowiedzialności jaka czeka za jego złamanie. W tej sposób forumowicze mogą bez karnie robić praktycznie wszystko.
-Jest przestarzały , ostania raz kiedy był on modyfikowany to 03-25-2013 19:02 , i prawdopodobnie były poprawiane błędy ortograficzne .
3.Podsumowanie mojej wypowiedzi. Jedynym rozwiązanie jest zmuszenie administracji forum do zmiany polityki.Ten post nie ma zamiaru nikogo obrazić tylko zmotywować do działania.

P.S
Fajnie że zostaliśmy poinformowanie o nowym moderatorze forum jakim jest Rogal.... jestem ciekaw czy on sam o tym wie.
Pozdrawia Mazumi

Odpowiedz

Popieram Cię Mazumi.
Wydawało mi się że forum powinno być prowadzone w sposób jawny i w pierwszym momencie gdy coś się dzieje nie tak, jest łamany regulamin czy w innej kwestii coś złego to Admin czy Mod powinien wypowiedzieć się jawnie dla wprowadzenia porządku, a nie z nienadzka usuwane posty czy tematy i nawet punkty ostrzeżeń.

Ja osobiście dostałem 1pkt za Spam gdzie regulamin nie przewiduje za to kary a jedynie usunięcie posta.

Co do samego regulaminu faktycznie jest on napisany bardzo ogólnie, jest wręcz dziurawy i nie uściśla co wolna, a czego nie (po prostu róbta co chceta)
Ostatnie dni i małe zamieszanie na forum pokazały że przyszedł najwyższy czas zmienić regulamin.
Myślę też że przyda się poprawić komunikację między użytkownikami forum a administracją przecież ruch na forum jest bardzo mały i da się nad tym zapanować.

A ponieważ sprawa jest delikatna proszę Administrację o nie wybuchanie złością tylko o poważne podejście do sprawy.

Odpowiedz

Hihi, zamykam!

To jest jak z Policją, jest wszystko "cacy", do momentu, aż ktoś podpadanie. Co do forum, to faktycznie zostało odrobinę zaniedbane, ale były ku temu ważne powody, o których wie raptem kilka osób. Uśmiech

Obiecuję zmiany do końca lipca.

Masz rację co do regulaminu, jest zupełnie do wymiany.

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.