Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Darmowe 3x Rampy i inne itemki

Ten kod : QBIJ-EXDC-XY00-0001
Wpisujemy tutaj ; http://en.flyff.webzen.com/game/coupon/index.aspx
i sie cieszymy ;]

Odpowiedz

Kod jak najbardziej działa. Uśmiech

Odpowiedz

Sprawdzone, działa teraz tylko czekać aż naprawią flaja : ).
Nick w grze: Moosevid

Odpowiedz

Dlaczego kiedy zrobie nowe konto i postac i kiedy chce uzyc tego kodu to pisze ze nie ma postaci na tym serwerze.

Odpowiedz

idk .. pewnie postać za świeża Język

Odpowiedz

To proste, kod został wysłany jako nagroda (przez e-mail, jeśli mieliście ustawiony newsletter) część kodów jest jednorazowa, a cześć (tak jak ten nasz) nie.
Jako, że skrypt na generowanie kodów został użyty jakiś czas temu to w puli "wygranych" nie ma Twojej postaci. Tak przynajmniej było kiedyś, ale mogli coś zmienić po merge.

Odpowiedz

(07-03-2014, 18:49)CiaPL napisał(a):  To proste, kod został wysłany jako nagroda (przez e-mail, jeśli mieliście ustawiony newsletter) część kodów jest jednorazowa, a cześć (tak jak ten nasz) nie.
Jako, że skrypt na generowanie kodów został użyty jakiś czas temu to w puli "wygranych" nie ma Twojej postaci. Tak przynajmniej było kiedyś, ale mogli coś zmienić po merge.

Zmienili, konto mam od 2 dni i dziś sobie wziąłem nagrodę.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

O.o to fajnie będe mógl zrobić bpka male ;]

Odpowiedz

a tam wymyslacie, kod dziala dla kazdego kto ma 15lvl+

Odpowiedz

Czy kod dziala na 1 postac na danym koncie? Czy np jak mam 3 postacie to na kazdym dostane te nagrody?;>

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.