Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Połączenie

Witam!
Pochodzę z gildii MaliAgenci i doszły mnie słuchy na temat połączenia się z wami. Mianowicie my podpięlibyśmy się pod Was. No i moje pytania, na jakim etapie się to zatrzymało, jaka ilość ludzi online u was jest (średnio, na oko), hmm czy używacie ts'a, ventrillo i czy na ogół sporo was tam siedzi.. wiadomo lepsze community, klimat itd. Nie chce niczego wyolbrzymiać, ale na chwile obecną byłbym za przystąpieniem do Was, choć na początku nie wiedziałem z czym to sie je i jak to wygląda Uśmiech

pozdrawiam
/ShiVek

Odpowiedz

Ja szczerze nic nie wiem, ale myślę, że jeśli macie chęć, to teraz jest najlepszy moment, jako że w Gildii były czystki, więc jest więcej miejsca i wymogi rekrutacyjne są niemalże żadne Uśmiech

TSa sporo osób używa, mamy tam jakiś swój kanał. Zresztą opisany jest w nagłówku strony.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

czy ja wiem .... juz byla fuzja z jedna gildia taka to wszyscy sezonowcy...

Odpowiedz

Na jakim etapie się to zatrzymało, już opiszę perspektywę swoją (nie wiem, jak takie decyzje są rozpatrzone w gildii MaliAgenci, ani nie znam ścieżki jaką przebyła ta decyzja, zatem nie chcę wchodzić w ich kompetencję)

Etapami, jak to przebiegało:
  • Rozmowa na guild chat, poddanie pomysłu połączanie z inną gildią, wstępny brak głosów sprzeciwu.
  • Rozpatrzenie wniosku przez liderów (kingpinów) w gildii NewAge.
  • Akceptacja pomysłu przez wyżej wymienione osoby.
  • Rozmowa z przedstawicielem gildii MaliAgenci oraz liderem.
  • Uzyskanie wstępnej akceptacji (aczkolwiek, głos wiodący mieli członkowie gildii MaliAgenci, zatem daliśmy sobie kilka dni na rozeznanie)
  • Informacja od gildii MaliAgenci, że nie wszyscy chcą połączenia.
  • Koniec.

Jeśli sprawa potoczyłaby się inaczej, to wtedy dopiero członkowie gildii NewAge dowiedzieliby się o całej sprawie i odbyło by się głosowanie.
Stąd nie wszyscy jeszcze wiedzieli, żeby nie robić sobie tak zwanego "smaka" Uśmiech

Co do tej ilości osób: rożnie, zależy od dnia i pory.
Wczoraj po godzinie 15stej było około 8-13 osób online, około 1szej w nocy już 17ście. Dzisiaj koło 10tej rano 5 osób, o godzinie 14stej 8.
Chociaż przyznam, że są takie dni, że są zaledwie 3-4 osoby.

TS-a mamy, ja sam go używam na dungi.

Propozycja nadal jest aktualna. Oczko

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.