Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Założenie nowego konta

Witam, czy istnieje możliwość założenie konta na Gold Flyff lub gpotato.com ? Mam 1 stare konto połączone za pomocą Facebooka, ale zostało ono okradzione, i potrzebuje założenia nowego, jak wchodzę na stronę gpotato.com to wyskakuje mi informacja, abym przeszedł na pl.gpotato.eu tam założyłem konto, ale nie mogę się zalogować na Flyffie, jak chcę założyć konto na en.gpotato.com, i gdy kończę rejestrację to pokazuje mi, że mój region został zablokowany, i mogę grać tylko na niemieckim Flyffie. Są jakieś metody na ominięcie tego ? Próbowałem przez jakieś stronki to zmiany proxy, ale to też nie nie dało.

Odpowiedz

Z tego co wiem normalnie wchodzisz na stronkę http://en.flyff.gpotato.com/ i powinieneś się zarejestrować klikając Play, i odpowiednio przechodząc dalej można się zarejestrować. Kwestia paru minut i konto działa w grze.

Odpowiedz

Wyczyść cookie i użyj innej przeglądarki.

Wejdź na http://en.flyff.gpotato.com/
Jeśli pojawi się okno wyboru lokalizacji, wybierz opcję portalu angielskiego (na górze w prawym górnym rogu powinieneś widzieć flagę USA) i wtedy się zarejestruj.

Z drugiej strony, mogą od czasu do czasu wyłączać opcję rejestracji, ponieważ (to oficjalnie potwierdzone) chcą, aby te wszystkie flyff-y widniały pod jedną stroną.

Ewentualnie dostawca neta korzysta z puli IP które są już zapisane we flyffi-e jako niemieckie.

Jeśli to nic nie da to wyczyść ponownie cookie, zainstaluj coś pokroju "AOL proxy" i tam zarejestruj się jako prawowity obywatel ameryki.

Daj znać jaki jest rezultat. Uśmiech

Odpowiedz

Wyłącz ghostery.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Jeśli masz nadal taki problem to przejdź się do znajomego lub kogoś z rodziny i załóż u kogoś konto.. ;]

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.