Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wywiad z Sierem

V6: mój ciemnogranatowy nick i to spamowanie "Pan Barier" w kebaras, żeby na PK BJci nie ubijali. Stare czasy.

Odpowiedz

Ja z zielonym ganiałem Uśmiech
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Heh fajnie że ktos wspomina stare czasy ja sam pamiętam jedynie czasy v11 wcześniej nie grałem...Ale teraz chciał bym zobaczyć wywiad z Ciakiem ;]

Odpowiedz

Z nim będzie, nie ma bata że nie Duży uśmiech
[Obrazek: 18683.jpg]
~"Lepiej być najgorszym wśród najlepszych, niż najlepszym wśród najgorszych"

Odpowiedz

Witam Ciaku. Masz małego ?
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

Hehe Uśmiech to jak Ciak? Opowiesz coś o sobie? ^^
Btw Siero, jak brakuje ci ludzi to poprzyj merge serwerów Uśmiech US One Server! Wątek jest w dziale Uwagi/propozycje Uśmiech
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

haha tedi jaki offtop ;]

Odpowiedz

Hehe ^^ no co :p fajnie przypomnieć sobie stare dobre czasy xD
No Kamis może ty powiesz coś o sobie ^^
...Bo nie ma większej miłości niż Ta, gdy ktoś życie oddaje bym Ja mógł żyć...

Odpowiedz

(03-29-2014, 00:29)Lithiel napisał(a):  [S] Mój początek zaczął się za czasów v6. Wychodzi na to, że gram około 5 lat o; . Moja pierwsza postać? Hmm, myślę że był to knight o nazwie DAMIAN47PL, który został okradziony i usunięty na 74 poziomie. Nie próżnowałem i założyłem nową postać, którą wbiłem ponad 110 poziom (co na tamte czasy było nie lada osiągnięciem). Klasą którą osiągnąłem 110 lvl był Blade o nazwie GorgorotH.

Jak na czasy v6, posiadanie 110 poziomu było nie lada wyczynem . Na jakim serwerze w tedy grałeś?

[S] Może nie każdy pamięta, ale nazwy serverów przed połączeniem były troszeczkę inne. Grałem na serverze Lawolf jest to obecny Tanuki -  czyli połączenie starego Lawolfa i Aibatta.

Dokładnie tak jak mówisz. Powiedz mi, czy tęsknisz za starszymi wersjami Flyff'a? Chodzi mi głównie o sam gameplay.

[S] Tęsknię i  to bardzo. Najbardziej brakuje mi wersji v9. Gold Flyff nie jest już tym, czym był kiedyś. Aktualna wersja jest zbytnio przesadzona! Jesteś tu nowy ? Bez  odpowiedniego doświadczenia oraz stażu będzie Ci ciężko ! Liczę na to, że będę miał jeszcze kiedyś okazję zagrać w OldShool'ową wersję Flaja.

Flyff został zaktualizowany do wersji 6, w dniu 26 lipca 2006 a do wersji 7 w dniu 1 lutego 2007 więc nie grasz 5 lat xD
A jeżeli grasz 5-6 lat to znaczy że zacząłeś grac w v14 lub v15 czyli wychodzi na to że w twoją ulubiona v9 też nie grałeś bo Flyff został zaktualizowany do v9  dnia 13 września 2007.
Jesteś idealnym materiałem na polityka, 1 wywiad i już kręcisz xD 
A tak w ogóle to niezły grind jak na 9 latka Uśmiech

Odpowiedz

No ja nie wiem czy moge Język Jeszcze taki sławny nie jestem i wywiadów ze mną nie prowadzono

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.