Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wywiad z Sierem

Przed Wami huncwoty, wywiad z Siero. Z góry przepraszam za brak wulgaryzmów i słów powszechnie uważanych za niestosowne/obraźliwe.

Zważywszy na to, że większość osób ze społeczności NewAge, może Cię nie znać, prosiłbym byś się przedstawił. Jak masz na imię i skąd jesteś?

[S] Witam was serdecznie. Mam na imię Damian, lecz wszyscy mówią na mnie Siero. Pochodzę z małej miejscowości Cybinka. Jest to bardzo małe miasteczko pomiędzy Zieloną Górą a Słubicami.

O proszę, zachód - nawet okrutnie daleko nad morze nie masz. Powiedz Damianie, ile wiosen już liczysz - uczysz się, pracujesz?

[S] Zgadza się. Aktualnie uczęszczam do drugiej klasy Technikum Leśnego w Starościnie, oczywiście na profil technik leśnik. A co do mojego wieku, to 10tego maja kończę 18 lat Uśmiech.

Czyli można śmiało wnioskować, że Twoją pasją jest leśnictwo - czyż nie?

[S] Dokładnie tak jak mówisz, co w rodzinie nie ginie!

Haha, czyli rodzina zaszczepiła Ci pomysł, by się kształcić w tym kierunku. Damianie, może coś napiszesz o swojej lubej. Widzę że masz uroczą białogłowę w zdjęciu profilowym.

[S] Nie aż taką białą . Poznaliśmy się w Technikum, gdy ja byłem w pierwszej klasie. Karolina ( tak własnie nazywa się moja miłość ) była już w 3. Nie było na co czekać, trzeba było wziąć sprawy w swoje ręce! Udało się. Jesteśmy już parą ponad rok <3. Nasza rocznica minęła kilka dni temu, dokładnie 23 marca. Jesteśmy razem bardzo szczęśliwi - wiem to że zostanie tak przez lata!

No proszę, rok to już jest coś w dzisiejszych czasach. Z mojej strony życzę, by wiodło się między Wami jak najlepiej!

[S] Tak jak powiedziałeś, rok to już coś. Niczego nie żałuję i patrzę na przód Uśmiech.

Prawidłowa postawa . Nie byłbym sobą, gdybym Cię nie zapytał o jedną bardzo istotną rzecz. Nie ukrywam, że większość forumowiczów, też chciałaby poznać Twoje zdanie odnośnie tego co napiszę poniżej.
Jaki masz podejście do tego, że CiaPL aka H7N7 lub H0N0 ma malutkiego sisiorka?

[S] Hahaha, wiedziałem,że uwzględnisz to pytanie w naszym wywiadzie ! Jeśli chodzi o mnie - jestem takiego samego zdania jak ty ! CiaPL aka H7N7 aka H0N0 aka H7Q7 MA MAŁEGO !!!

Genialna i wyczerpująca odpowiedź. Skoro już kręcimy się koło tematyki gry - Flyff'a to powiedz nam od kiedy grasz. I czy pamiętasz swoją pierwszą postać.

[S] Mój początek zaczął się za czasów v6. Wychodzi na to, że gram około 5 lat o; . Moja pierwsza postać? Hmm, myślę że był to knight o nazwie DAMIAN47PL, który został okradziony i usunięty na 74 poziomie. Nie próżnowałem i założyłem nową postać, którą wbiłem ponad 110 poziom (co na tamte czasy było nie lada osiągnięciem). Klasą którą osiągnąłem 110 lvl był Blade o nazwie GorgorotH.

Jak na czasy v6, posiadanie 110 poziomu było nie lada wyczynem . Na jakim serwerze w tedy grałeś?

[S] Może nie każdy pamięta, ale nazwy serverów przed połączeniem były troszeczkę inne. Grałem na serverze Lawolf jest to obecny Tanuki - czyli połączenie starego Lawolfa i Aibatta.

Dokładnie tak jak mówisz. Powiedz mi, czy tęsknisz za starszymi wersjami Flyff'a? Chodzi mi głównie o sam gameplay.

[S] Tęsknię i to bardzo. Najbardziej brakuje mi wersji v9. Gold Flyff nie jest już tym, czym był kiedyś. Aktualna wersja jest zbytnio przesadzona! Jesteś tu nowy ? Bez odpowiedniego doświadczenia oraz stażu będzie Ci ciężko ! Liczę na to, że będę miał jeszcze kiedyś okazję zagrać w OldShool'ową wersję Flaja.

Tak, to były najlepsze czasy Flyff'a, A co Ci brakuje w Flyff Gold ? Chodzi o dawny gameplay.

[S] Czego brakuje mi w Gold Flyffie ? To proste! Ludzi, ludzi i jeszcze raz ludzi! Teraz, żeby znaleźć towarzysza do wbijania poziomów musisz " krzyczeć " w nieskończoność, kiedyś zajmowało Ci to 5 minut. Brakuje mi również starych cen i biegania z miasta do miasta w poszukiwaniu swojego wymarzonego wyposażenia.
Jeśli chodzi o sam gameplay, myślę że bronie jak i sety które znajdują się teraz, są ciut przesadzone. Duży plus z usunięciem "brązowych" broni i pozostawienie "zielonych" ( wcześniejsze wersje oferowały nam Blue,Green i Bronze weapon). Bardzo dobrym udogodnieniem jest to, że aktualnie można wyszaleć się na wszelkiego rodzaju Boss Huncie, czego w starszych wersjach brakowało. Co do samego expienia, wydaje mi się łatwiejsze i szybsze. Uzyskanie kiedyś 120 levlu, to nie to samo co wbicie teraz 150 poziomu, w tydzień mając na sobie użyte 5 Q ampów.

Masz rację, aktualny gameplay jest znacząco uproszczony. Dawniej by wbić 120 poziom, trzeba było poświęcić parę lat.
Opowiesz nam o założeniu eternity (obecnym NewAge)?

[S] Pomysł założenia gildii przyszedł mi do głowy gdy CiaPL aka mały siusiak podexpiał mnie w Mine. W tedy znajdowaliśmy się w Republice, lecz nie odpowiadała nam tamtejsza atmosfera - częste kłótnie i mała aktywność ( przynajmniej za tamtych czasów ). Dużo pisaliśmy, rozmyślaliśmy i główkowaliśmy na temat założenia własnej gildii. W końcu przyszedł ten dzień gdy ja, Mateusz oraz jego szanowny RM założyliśmy naszą "rodzinę" pod nazwą eternity. Chwilę później powstało forum eternity.xaa.pl a w późniejszym czasie i po fuzji, teraźniejsze flyff.com.pl.

Można by rzec że przeszliście razem długą wędrówkę, by można było podziwiać dzisiejszy efekt Waszej współpracy.

[S] Tak. Z tego co można zobaczyć dzisiaj w grze był to kawał dobrej roboty.

Ktoś jeszcze się przyczynił w późniejszym czasie do wzbogacenia gildii?

[S] Z czasem wzrastało zainteresowanie naszą gildią i szeregi powiększały się o kolejne wartościowe osoby, między innymi o Ciebie! Wracaj do nas jak najszybciej !!! Niestety z powodu długiej nieobecności, nie jestem w stanie przytoczyć większości osób które bardzo przyczyniły się do rozwoju naszej drużyny. Przepraszam was !

Spokojnie, myślę że te osoby same się upomną w zgryźliwych komentarzach pod tym wywiadem

[S] Liczę na to !

Masz jakieś szczególne osiągnięcia w Flyffie? Nie licząc założenia najlepszej Polskiej gidlii? (na chwilę obecną).

[S] Myślę, że nie ma się za bardzo czym chwalić i szczycić. Jestem przeciętniakiem, ale w planach mam wypady na Guild Siege. Zobaczymy co z tego wyjdzie Uśmiech

Gildia cały czas rośnie w siłę, większość ma masterki i hero. Myślę że za parę miesięcy Guild Siege będzie realnym osiągnięciem.

[S] Powoli rośniemy w siłę. Czekam na moment, w którym spróbujemy swoich sił w Guild Siege i pokażemy się z dobrej strony w grze Duży uśmiech

Życzę sukcesów na arenie między gildyjnej Oczko. Teraz zadam Ci ciekawe pytanie, gotowy?

[S] Gotów.

Dostałeś uprawnienia GM'a globalnego na Flyff'ie, wraz z pełną władzą i możliwością ingerencji w świat ingame. Co byś zrobił, co zmienił, co wprowadził?
Oprócz tego że każdej osobie w gildii dałeś pro uber itemki i kupe floty Duży uśmiech

[S] Hmm, dobre pytanie. Zaskoczyłeś mnie. Myślę, że na pewno wprowadził bym jakieś eventy in-game typu H&S czy Q&A przyciągnęło by to sporą ilość graczy. Co do reszty nie jestem w stanie teraz odpowiedzieć. Musiałbym się grubo zastanowić.

Rozumiem. Czas powoli kończyć wywiad. Jakieś ostanie słowa z Twojej strony?

[S] Dziękuję Ci bardzo za wywiad, zapraszam kolejne osoby do zgłaszania się, ponieważ naprawdę warto! Pozdrawiam cała gildię i moją ukochaną dziewczynę, ponieważ na pewno teraz to czyta . Do zobaczenia w grze !

Pozdrawiam i dziękuję za cierpliwe odpowiadanie na pytania Uśmiech
PS. Używajcie gumek Oczko

[S] Ps. mamy tabletki ! Uśmiech
[Obrazek: 18683.jpg]
~"Lepiej być najgorszym wśród najlepszych, niż najlepszym wśród najgorszych"

Odpowiedz

Błąd! To nie była StaraGwardia, to była Republika! Uśmiech

Odpowiedz

Tak dawno, że już nie pamiętam Oczko! Już poprawiam.
[Obrazek: StopHakckMEdo.jpg]

Odpowiedz

Pomimo paru wyłapanych błędów przy takim obszernym wywiadzie jest bardzo dobrze.. Nie znam ciebie, ale miło, że ktoś pamięta i wspomina dobrze stare czasy :]

Odpowiedz

Co takiego było w v9, że za nim najbardziej tęsknisz?
Niezbyt dobrze pamiętam zmian, jakie wtedy wprowadzali.

Ja tam osobiście najbardziej tęsknię za czasami pre v7, kiedy to wprowadzili skille związanie z lvlem, zaś usunęli stary system skillowania :(.
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Czy nie czasem w v9 zaczęli wprowadzać system Awakening?

Odpowiedz

(03-29-2014, 01:39)Suowik napisał(a):  Co takiego było w v9, że za nim najbardziej tęsknisz?
Niezbyt dobrze pamiętam zmian, jakie wtedy wprowadzali.

Ja tam osobiście najbardziej tęsknię za czasami pre v7, kiedy to wprowadzili skille związanie z lvlem, zaś usunęli stary system skillowania Smutny.

Może przypomnę jak wyglądała wersja v9.
- Przede wszystkim został wprowadzony Pet system Uśmiech.
- Również w tedy został wprowadzony crafting unikatowych itemków, oraz zostały dodane ultimate.
- Został z uproszczony quest na first job'a.
- Bronie + 6 zaczynały się świecić (tak zwany glow)
A z pierdół, dołożyli większą rozdzielczość.

(03-29-2014, 01:54)Wally napisał(a):  Czy nie czasem w v9 zaczęli wprowadzać system Awakening?

System awakening wprowadzili w wersji v11 Oczko

Odpowiedz

(03-29-2014, 02:05)Lithiel napisał(a):  
(03-29-2014, 01:54)Wally napisał(a):  Czy nie czasem w v9 zaczęli wprowadzać system Awakening?

System awakening wprowadzili w wersji v11 Oczko

W takim razie coś mi świta, ale nie w tej wersji ^^
Ale czasy kiedy to wszystkie channele 1 na każdym z serwerów były przepełnione.. I takie laggi, gdy się wchodziło do Flaris/Darkon ^^

Odpowiedz

To były czasy + v9 Duży uśmiech

Odpowiedz

Ja tam laggi wchodząc (wlatując?) do Darken miałem zawsze Duży uśmiech
No... kiedyś, jak marketu nie było.

Dziękuję za opis v9.
I tak wolę v6 Duży uśmiech
Per Aspera Ad Astra

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.