Witamy na forum, jeśli czytasz tą wiadomość, to prawdopodobnie jesteś niezarejestrowany, lub niezalogowany. Zachęcamy do rejestracji i zapoznania się z naszą polityką prywatności.

• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Powrót, powrót, powrót ;)

Witajcie! Zapewne nie każdy z was wie, ale postanowiłem wrócić do gry (może sie cieszycie, może nie). Wielu z was mnie zna, wielu z was ( szczególnie nowych członków) może nie pamietać lub po prostu nie znać. Tym, którzy wytrzymali do teraz chciałem serdecznie podziękować za utrzymanie tej wspaniałej "rodziny" i godne reprezentowanie jej - tutaj szczególnie zwracam sie do Mateusza znanego rownież jako CiaPL, ponieważ to z nim wpadliśmy na pomysł utworzenia gildii. Teraz zwracam sie do was z zapytaniem - czy po tak długiej przerwie i nieobecności nadal mogę wstąpić w progi NewAge i cieszyć sie graniem razem z wami! Od teraz będziecie mogli spotkać mnie w grze pod nazwa SieroQQ ( za około tydzień ). Pozdrawiam wszystkich nowych i starych wyjadaczy, czekam na wasze wypowiedzi!
[Obrazek: StopHakckMEdo.jpg]

Odpowiedz

Głupie pytanie Szczęśliwy
Dojść zawsze możesz, ale okres próbny w gildii mamy bardzo ciężki.

Odpowiedz

okres próbny ? Hmmmmm

Odpowiedz

Przekonasz się na własnej skórze! Duży uśmiech

Odpowiedz

O nieee :c!

Odpowiedz

Powiem tak fajnie będzie poznać w końcu drugiego z twórców naszej glidi ;] Pozdrawiam i czekam jak będziemy mogli się poznać w grze ;] Mazumi

Odpowiedz

(03-26-2014, 23:26)SieroQQ napisał(a):  zwracam sie do was z zapytaniem - czy po tak długiej przerwie i nieobecności nadal mogę wstąpić w progi NewAge i cieszyć sie graniem razem z wami! (...) czekam na wasze wypowiedzi!

Oczywiście że tak, już przedstawiam Ci okres próbny.

Musisz wpłacić 150PLN na moje konto oszczędnościowe, jest to co tygodniowa składka. Zapytanie o numer konta, proszę wysyłać na PM. Anioł

@Miło że wróciłeś w szeregi, powodzenia!

PS. Cia ma małego.
[Obrazek: 18683.jpg]
~"Lepiej być najgorszym wśród najlepszych, niż najlepszym wśród najgorszych"

Odpowiedz

daaaamn podawaj nr konta tutaj :<

Odpowiedz

666 1010 ave satan 1234 1203 cia ma małego 1618
[Obrazek: 18683.jpg]
~"Lepiej być najgorszym wśród najlepszych, niż najlepszym wśród najgorszych"

Odpowiedz

999 mam cie w dupie 666 ciak jest gejem - koncowka Oczko
Pies który szczeka nie gryzie Uśmiech

Odpowiedz

Facebook   Twitter   Reddit  

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Styl © Ilistio/iAndrew  
Flyff.com.pl © Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.